“Πολύ καλό φαγητό Πολύ ωραία θέα”
Κριτική για: Δυο Χωριά

Δυο Χωριά
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε τον Αύγουστο, το φαγητό ήταν πολύ καλό και νόστιμο, το προσωπικό ευγενικό και η θέα καταπληκτική. .

Ευχαριστούμε, 746traveler

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Ότι και να πω είναι λίγο δεν ξέρω από που να προτοξεκινισω στο αψητο φαγητο; στις τιμές του;η στην ιδεολογία του μαγαζιού; το μαγαζί κατ'αρχάς σου χρεώνει το ψωμί χωρίς την θέληση σου αν και αυτό είναι συνηθισμένο για 1 Όχι για 4 ψωμιά μαζί με τον νερο. Επίσης σου προτείνουν φαγητά που δεν υπάρχουν στον κατάλογο τα οποία δεν έχουν σταθερή τιμή καθώς δεν μετριούνται ποτέ στον συνολικό λογαριασμό για εμένα πολύ κρίμα υπάρχουν καλητερα μαγαζιά

1  Ευχαριστούμε, Thegeler
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Ήρθε ο σερβιτόρος. Πρότεινε κάποια φαγητά χωρίς να αναφερθεί στην τιμή και ο λογαριασμός για 3-4 πιάτα ήταν 130€. Τα κρέατα τα παραγγείλαμε καλοψημενα και εν τέλει ήρθαν μέσα στο αίμα!

2  Ευχαριστούμε, mariosk644
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλα το καλύτερο μέρος στο νησί για κρέας!!σερβις εξαιρετικο.φαγητο απλα τέλειο!!ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικός και έτοιμος να ικανοποιήσει κάθε επιθυμία μας!

Ευχαριστούμε, Nikolas M
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπάρχει ένας τεράστιος πλάτανος για σκιά.
Το προσωπικό γρήγορο και ευγενικό.
Τα πιάτα που δοκιμάσαμε νόστιμα, και οι τιμές ήταν φυσιολογικές.
Στο τέλος μας κέρασαν κορμό.

1  Ευχαριστούμε, PanagiotisEfth

Δυο Χωριά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τήνος, Κυκλάδες

Δυο Χωριά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!