Priceline67 $
Travelocity54 $
Trip.com75 $
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2021

Εξαιρετικό!
Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη διαμονή που φρόντισαν να έχουμε.Πάντα πρόθυμοι και έτοιμοι να εξυπηρετήσουν κάθε μας ανάγκη!Οι προτάσεις τους και οι συμβουλές τους για το νησί ήταν απόλυτα επιτυχής.Πολύ προσεγμένος και περιποιημένος ο χώρος. Τα δωμάτια είναι πολύ όμορφα διακοσμημένα αλλά και πολύ καθαρά! Η τοποθεσία κεντρική καθώς βρίσκεται στο λιμάνι του νησιού. Αν και επαγγελματικό το ταξίδι.... άφησε μια ευχάριστη εμπειρία.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 22giorgosv
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Καταπληκτικό περιβάλλον και φιλόξενοι οικοδεσπότες! Ο κύριος Κοσμάς και η μητέρα του έκαναν την διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη και μοναδική, το δωμάτιο πεντακάθαρο και οι κοινόχρηστοι χώροι επίσης! Συστήνω ανεπιφύλακτα τα δωμάτια Βορεαδες!
Ευχαριστούμε πολύ κύριε Κοσμά, θα σας δούμε πάλι του χρόνου!!!

Ευχαριστούμε, marialenav2020
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική φιλοξενία σε ένα υπέροχο κτίριο και εσωτερική αυλή βγαλμένη από παραμύθι. Η κυρία Μάρω πρόθυμη να εξυπηρετήσει, ο Κοσμάς με τις συμβουλές του μας βοήθησε να κινηθούμε σαν ντόπιοι.Σίγουρα θα το επιλέγαμε ξανά για διαμονή - φυσικά το δωμάτιο Νο 1 στο ισόγειο!

Ευχαριστούμε, nikkalim
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2019

Ωραίο ξενοδοχείο , σε κεντρική τοποθεσία , λίγα μέτρα από το λιμάνι, την Εκκλησία της Μεγαλόχαρης και τα μαγαζάκια της Χώρας.
Οι ιδιοκτήτες φιλικοί και ευγενέστατοι. Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκονάκι με θέα το λιμάνι.
Το μόνο μειονέκτημα το λιτό πρωϊνο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Joanna C
Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στις 12/4 ενα βραδυ με τη γυναίκα μου!οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενέστατοι και τα δωματιο περιποιημένα με παρά πολυ ωραια διακόσμηση!το κτίριο εξωτερικά δεν σου γεμίζει το ματι αλλα μολις μπεις μεσα πραγματικα ειναι ένας πολυ ζεστός χώρος!εχει και πρωινό που όμως αν πας off season καλο ειναι να ενημερώσεις απο το προηγούμενο βραδυ τι θέλεις και στο φτιάχνουν!Σιγουρα θα ξαναερθω

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, kostasparliaros