Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2020

Ένα εξαιρετικό κυκλαδίτικο κατάλυμα, δύο πολύ φιλόξενοι οικοδεσπότες. Ένα πολύ όμορφο κατάλυμα κυκλαδίτικης αρχιτεκτονικής, απολύτως καθαρό, ευρύχωρο, πολύ κοντά στο λιμάνι και τη χώρα. Πολύ όμορφη φιλοξενία από την κυρία Ελευθερία και κυρία Ευαγγελία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Y2749TQ_
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019

επισκεφθήκαμε το νησί για 7 μέρες , το αγάπησα με το που πάτησα το πόδι μου , το δωμάτιο φανταστικό και πεντακάθαρο , οι ιδιοκτήτες υπέροχοι άνθρωποι και πόλοι φιλικοί , μας υποδέχθηκαν με γλυκό του κουταλιού που ήταν πεντανόστιμο . Το δωμάτιο είναι μέσα στην χώρα και πολύ κοντά στην Παναγία . Μου έχουν αφήσει τις καλύτερες αναμνήσεις .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aloha24georgia
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπεί κανείς;υπέροχο δωμάτιο μέσα στην χώρα.απιστευτη εξυπηρέτηση και φιλοξενία.πολυ καθαρό δωματιο
με καθημερινό room service.Οι ιδιοκτήτες απίστευτα φιλικοί και πολύ διακριτικοι!!Μας καλωσόρισαν με γλυκό του κουταλιού και μας αποχαιρέτησαν με αποξηραμένα σύκα ..Μαζί με όλα τα υπόλοιπα που μας κέρδισαν στο νησί προστίθεται και το εκπληκτικό δωμάτιο!!Οι τιμές απίστευτα καλές !!! Συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, nadialys
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2017

Δεύτερη επίσκεψη στη Τήνο και η επιλογή της κυρίας Ελευθερίας για δωμάτιο ήταν δεδομένη. Το δωμάτιο τέλειο και η διαμονή αξέχαστη. Σε περίοδο με πολύ κόσμο στη χώρα (15 Αυγούστου) το δωμάτιο είχε πολύ ησυχία.
Ευχαριστούμε την κα. Ελευθερία και την Ευαγγελία για την φιλοξενία τους.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, odygr
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μερικές φορές το 10 είναι λίγο για να περιγράψει την διαμονη μας στο συγκεκριμένο κατάλυμα!! Πανέμορφο στούντιο! Άνθρωποι που σε υποδέχονται ως τον πιο ξεχωριστό καλεσμένο τους . Καθημερινη περιποίηση και καθαριότητα που δεν συναντάς σε άλλο τέτοιον χώρο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, vaiar2017