“Θα ξαναπήγαινα σίγουρα!”

Πι Και Φι Λαδόκολλα Θωμάς
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Σε υπέροχο κεντρικό σημείο βρίσκεται το ψητοπωλείο. Το προσωπικό ήταν φοβερά εξυπηρετικό και προσχαρο. Η παραγγελία μας δεν άργησε καθόλου και τα πιάτα γευστικότατα. Ειδικά το κεμπάπ το οποίο συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, mrpanagio

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα σουβλάκια & κεμπάπ, αρκετά γρήγορο σέρβις (είχε μόνο 2 παρέες βέβαια). Στη μερίδα οι πατάτες ήταν λίγες, δεν ήταν ανάλογες του κρέατος. Στο τραπέζι δεν είχε, ούτε έφερε κανείς λάδι-ξύδι-αλάτι-πιπέρι. Έφαγα σαλάτα χωρίς λάδι... οκ, έκανα κ δίαιτα. Τιμές νορμάλ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Melina G
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε μεσημέρι καθώς κάτσαμε 14:00 η ώρα ήρθε η κοπελίτσα να μαζέψει το τραπέζι την ρωτήσαμε εάν προλαβαίνουν να μας τα φέρουν μέχρι της 15:00 καθώς έπρεπε να φύγουμε γιατί θα χαναμε το πλοίο, μετά από 10 λεπτά κάναμε παραγγελία 5 πιτάκια και μια σαλάτα, η ώρα περνούσε και είχαμε φτάσει 14:30 ρωτήσαμε την κοπελίτσα ένα δεν προλάβουν να μας τα σερβίρουν μπορούν να μας τα πακεταρουν και μας λέε μια χαρά προλαβαίνετε, η συνένωση απαίσια καμία οργάνωση το μισό προσωπικό καθόταν το νερό 1,80 τα ποτάκια 2,80 πανάκριβα χάλια εξυπηρέτηση κακή ποιότητα

Ευχαριστούμε, Vasivamv
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά το μπάνιο κάναμε μια στάση να πάρουμε τυλιχτά πακέτο. Είχε 2-3 παρέες στα τραπέζια, αν και νωρίς το απόγευμα. Τα σουβλάκια κοτόπουλο νόστιμα όπως και ο γύρος κοτόπουλο. Οι πατάτες όμως αν και δεν τους φαίνοταν, ήταν άψητες. Θέλαν λίγα λεπτά ακόμη. Ξου και βαθμολογία 4/5.

2  Ευχαριστούμε, sandymc2016
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2020

Κάτσαμε για φαγητό εγώ η μητέρα μου κ η γιαγιά μου. Άριστη εξυπηρέτηση και πολύ ευγενική ιδιαίτερα η κυρία Άννα που μας σέρβιρε. Τα φαγητά όλα υπέροχα. Ευχαριστούμε πολύ σίγουρα θα σας ξανά προτιμήσουμε!!

Ευχαριστούμε, Gogoior

Πι Και Φι Λαδόκολλα Θωμάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα της Τήνου, Τήνος
Χώρα της Τήνου, Τήνος

Πι Και Φι Λαδόκολλα Θωμάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!