“Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια της Τήνου με διαφορά.”
Κριτική για: O Ntinos

O Ntinos
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί, φανταστική θέα, φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό, ο,τι πιάτο και αν πήραμε ήταν φρεσκότατο και πεντανόστιμο. Η γαριδομακαρονάδα είναι ένα από τα αγαπημένα πιάτα ολων. Αν έρθεις Τήνο και δεν επισκεφθείς τον «Ντίνο» είναι σαν να μην έχεις έρθει στο νησί. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, pepimitsou
Ο/η Ioanna Koulocheri, Μάρκετινγκ του O Ntinos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλια και την κριτική σας! Ελπίζουμε να περάσατε όμορφα, χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας και θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε σύντομα και πάλι!! Καλή συνέχεια και σας περιμένουμε!!

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό σε νέα πανέμορφο περιβάλλον. Άψογη εξυπηρέτηση και πολλοί φιλικοί οι υπάλληλοι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Kostas K

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα όμορφα σχόλια και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα και πάλι!! Καλή συνέχεια και σας περιμένουμε!!

Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Κατενθουσιαστήκαμε τόσο από την υπέροχη θέα του εστιατορίου όσο και από τις πρωτότυπες και καταπληκτικές γεύσεις και μάλιστα σε καλή ποσότητα.Ευγενικό προσωπικό και πεντακάθαρο χώρος.Θα το επισκεπτόμαστε οπωσδήποτε σε κάθε ταξίδι μας στην Τήνο.

Ευχαριστούμε, 218mariax
Ο/η Ioanna Koulocheri, Μάρκετινγκ του O Ntinos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2022

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα υπέροχα σχόλια και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας και θα σας περιμένουμε και πάλι στην επόμενη επίσκεψή σας στο νησί!! Καλή συνέχεια και σας περιμένουμε

Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος βρίσκεται σε ένα ειδυλλιακό τόπο. Μακρυα από τη Χώρα, με δύσκολο δρόμο, αλλά ΑΞΙΖΕΙ κάθε χιλιόμετρο για την απόλαυση του φαγητού, την εξυπηρέτηση, το άψογο service.
Δεν μας άφησαν λεπτό χωρίς να παρατηρούν την πρόοδο της κατανάλωσης των εδεσμάτων. Μας άλλαξαν σερβίτσια για την καθαρότητα των γεύσεων, και τέλος, μας προσέφεραν ένα εξαιρετικό παγωτό δίκης τους παρασκευης.
Το αυξημένο κόστος δεν είναι υπερβολικό, αλλά όσο χρειάζεται για να διατηρείται η ποιότητα.

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Τ
Ο/η Ioanna Koulocheri, Μάρκετινγκ του O Ntinos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2022

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα όμορφα σχόλια και την κριτική σας! Χαιρόμαστε όταν η προσπάθειά μας αναγνωρίζεται! Ελπίζουμε να απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα και πάλι!! Καλή συνέχεια και σας περιμένουμε

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2022

Η αντιμετώπιση του προσωπικού σε ένα λάθος στην παραγγελία ήταν άψογη. Άμεση παραδοχή και γρήγορη αντικατάσταση του πιάτου μας χωρίς ΚΑΜΜΙΑ αντίρρηση και με χαμόγελο. Η κουζίνα εξαιρετική και η θέα στο ηλιοβασίλεμα μοναδική. Αξιζει να τον επισκεφτείτε και να περάσετε αξέχαστα με μοναδικές γεύσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Yiannis-Art

Καλησπέρα σας, ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σχόλια και την κριτική σας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας κοντά μας και θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε σύντομα και πάλι!! Καλή συνέχεια και σας περιμένουμε περιμένουμε

O Ntinos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

O Ntinos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!