“Αριστο σέρβις ,ποιότητα και ποσότητα φαγητού αλλά ακριβές τιμές στα ορεκτικά”
Κριτική για: O Ntinos

O Ntinos
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Αριστο σέρβις ,ποιότητα και ποσότητα φαγητού Στα αρνητικά οι ακριβές τιμές στα ορεκτικά, τα τραπέζια δεν τηρούσαν τις προβλεπόμενες αποσπάσεις και το δύσκολο παρκάρισμα.

1  Ευχαριστούμε, Paulos f

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Στον ορμο της καρδιανης με θεα το απεραντο γαλαζιο επισκεφθηκαμε το «ντινο».απιστευτο καλο service,πριν να ερθει η παραγγελια μας μας σερβιραν μια ψαροσουπιτσα πολυ ευγεστη.πηραμε διαφορα μεζεδακια που ηταν το ενα καλυτερο απο το αλλο και μια γαριδομακαροναδα για δυο που εφτανε για 5 ατομα!!στο τελος και αλλο κερασμα παγωτακι για να κλεισει το μενου ευχαριστα.συγχαρτηρια και σιγουρα θα ξαναερθουμε

1  Ευχαριστούμε, Relkon Hellas L
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Πολύ καλό φαγητό σε πανέμορφη τοποθεσία. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Η εξυπηρέτηση άμεση και το φαγητό πολύ καλό.

2  Ευχαριστούμε, Dimitra K
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί έχει πολλή κίνηση και παρόλα αυτά είναι καλά οργανωμένοι και σε τακτοποιούν ικανοποιητικά. Τα πιάτα είναι πολύ καλά, οτιδήποτε από τα θαλασσινά είναι άξιο.

1  Ευχαριστούμε, Tsiantzis
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το σέρβις ήταν πολύ καλό, το φαγητό επίσης, στο συγκεκριμένο μαγαζί έχουμε πάει και άλλες χρονιές και μας άρεσε ωστόσο δύο ήταν τα άλλα. 1) οι περισσότεροι σερβιτόροι είχαν την μύτη εκτός μάσκας και εν μέσω covid μας ενόχλησε γτ τα εστιατόρια πρέπει να λειτουργούν με πρωτόκολλο 2) το γλυκό που μας σερβίραν ήταν παγωτό (πολύ ωραίο) αλλά είχε λιώσει κάτι που μας το είπε και ο σερβιτόρος ότι υπήρχε θέμα στην ψύξη και δυστυχώς 1 ώρα μετά το αποτέλεσμα ήταν... Τουαλετικο (το πω με ευγένεια) για όλους που φάγαμε λόγω του μη καλά συντηρημένου παγωτού. Μεγαλύτερη προσοχή γτ ενώ ήμασταν φαν μετά το σημερινό "τελείωμα" θα τι ξανά σκεφτούμε σοβαρά να έρθουμε.

1  Ευχαριστούμε, 874dimitrisa

O Ntinos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

O Ntinos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!