FindHotel
Etrip
StayForLong
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Παρά πολύ καλό φαγητό! Ευγενικοί φιλικοί και επαγγελματίες όλοι.. ο χώρος υπέροχος δίπλα στην παραλία και πολύ ωραία ατμόσφαιρα και μουσική. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Πήγαμε δύο φορές στην διαμονή μας στο νησί και σίγουρα θα ξανά πάω..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _K8163QR
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Το εστιατόριο και το ξενοδοχείο είναι καταπληκτικά! Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικότατοι όλοι! Το τραπέζι του γάμου μας το κάναμε στο εστιατόριο και όλα ήταν φανταστικά! Το φαγητό ήταν υπέροχο και όλη η φιλοξενία ήταν πραγματικά μοναδική! Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική! Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα, Στέλιο και Αγγελική!!!! Όλα ήταν υπέροχα στην Ακτή Αιγαίου!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, vriseida
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021

Ιδανική τοποθεσία πάνω στην άμμο, πολύ καλά ανακαινισμένα δωμάτια, πολύ βοηθητικό και ευγενικό προσωπικό, πολύ καλό εστιατόριο, εξαιρετική θάλασσα, πολύ μεγάλο πάρκινγκ. Ιδανικός προορισμός για οικογένειες με παιδιά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 145giannisg
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Η καλύτερη βάφτιση που θα μπορούσα να κάνω στο νησί της Τήνου! Υπέροχο ξενοδοχείο,πολύ καλή οργάνωση. Φιλικό και εξυπηρετικο το προσωπικό. Τέλειο γλέντι με νόστιμο φαγητό.Διασκεδαση με dj. Η τοποθεσία φανταστική. Το προτείνω ανεπιφύλακτα για τις εκδηλώσεις σας.
Στέλιο και Αγγελική σας ευχαριστούμε θερμά!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _X3117KH
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Όγδοη συνεχόμενη χρονιά στην Τήνο και πάντα στην Ακτή Αιγαίου!Οι άνθρωποί του είναι στην καρδιά μου.Πάντα πρόθυμοι,εγκάρδιοι,ευγενικοί.Το ξενοδοχείο είναι κυκλαδίτικης αρχιτεκτονικής, πανέμορφο, λευκό με μπλε, πάνω σε μια πανέμορφη, αμμουδερή παραλία μα κρυστάλλινα νερά. Η καθαριότητα σχολαστική!Το εστιατόριο με τους υπέροχους ανθρώπους του:τον Μιχάλη, που τους ξέρει όλους και τον αναζητούν όλοι(μόνο που τον βλέπεις σου φτιάχνει το κέφι), τη γλυκιά Ευγενία στα πρωινά, τις μοναδικές γεύσεις του σεφ κ.Στέλιου.Επιπλέον best value for money!Θα τα πούμε του χρόνου!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, G1701RRlenak