Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
eDreams
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2019

Υπέροχη φιλοξενία,καθαρά δωμάτια, άλλα είναι πιο μεγάλα άλλα πιο μικρά αλλά πολύ λειτουργικά με μια τεράστια τηλεόραση. Με την αλλαγή δ/σης είναι value for money. Το πρωϊνο βασιλικό στη κυριολεξία, τα κρουασανάκια και ο φυσικός χυμός πορτοκάλι όλα τα λεφτά, σε υπέρχο roof garden στον 3ο όροφο. Είναι και σε πολύ βολική θέση για τους προσκυνητές περίπου στη μέση του δρόμου της Ευαγγελίστριας. Το ίντερνετ μόνο είχε πρόβλημα αλλά είναι σε όλο το νησί λόγω αναβαθμίσεων του δικτύου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, sophiemjgr
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ακομα και το πρωινο το κρυβουν για να μην το φανε οι πελατες !!! Το δωματιο ειναι απαισιο δεν ειναι ετσι πως το δειχνει στο ιντερνετ και η πορτες ανοιγουν με το ζορι!!!!ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ φανταστειτε οτι τελειωσαν τα κρουασαν και δεν εβαζε αλλα ενω τα ειχε στην κουζινα και κατι τελευταιο στο κρεβατι τους εχουν πολυ λιγες ταβλες και οι ανθρωποι κοιμουνται με το ζορι αυτα δεν ειναι και λιγα εγω γα σας προτινα να μην ερθετε καθολου σε αυτο το ξενοδοχειο ουτε απ'εξω μην περασετε !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
8  Ευχαριστούμε, Ραφαελα Τ
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο ήταν καλό για τα λεφτά του. Μεγάλο δωμάτιο, μια χαρά μπάνιο, με tv και wifi που δούλευε (γιατί σε πολλά ξενοδοχεία αν και λένε ότι έχουν wifi, πιάνει μόνο σε λίγα σημεία). Οι ιδιοκτήτες, ο Χάρης και η Στέλλα, ήταν συμπαθητικοί και εξυπηρετικοί. Ο Χάρης δείχνει τύπος αυστηρός, αλλά είναι πιστεύω τίμιος και ειλικρινής και τα λέει χύμα, οπότε πιθανός να μην αρέσει σε υποκριτές και να είναι παρεξηγήσιμος.

Είναι δίπλα σε Εκκλησία και ανάλογος την μέρα, ίσως και να ακούσεις καμπάνες. Έχει κάποιες θέσεις πάρκινγκ, αλλά επειδή είναι λίγες, ίσως και να μην βρίσκεις πάντα. Το πρωινό είναι δικό τους και είναι μέτριο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2014

Αγενεαστατος και προσβλητικος ο ιδιοκτητης!Το δωματιο που κλεισαμε δεν ειχε καμια σχεση με τις φωτογραφιες!Χωρις καμια ειδοποιηση μας μετεφερε σε αλλο καταλυμα(σε ενοικιαζομενα δωματια,οχι ξενοδοχειο!)χαμηλοτερης κατηγοριας με τα ιδια λεφτα,Αφου παραπονεθηκαμε μας απειλησε ο ιδιοκτητης,μας ειπε να φυγουμε και προσεβαλε την μητερα μου!Για να παρουμε το πρωινο που ειχαμε πληρωσει επρεπε να περπατησουμε 200 μετρα σε χωματοδρομο για επιστρεψουμε στο Φοινικας!

Συμβουλή για το δωμάτιο: αν θελετε να ειστε κοντα στην Παναγια της Τηνου υπαρχουν παρα πολλα ξενοδοχεια τριγυρω,εγω δε θα ξαναπηγαινα στο συγκεκριμενο!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2014
6  Ευχαριστούμε, Γιαννης Γ
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2013

Πολύ καλό ξενοδοχείο κοντά στην εκκλησία της Παναγίας και κοντά στο λιμάνι..πήγαμε το Πάσχα 2013 και μας έδωσαν τρίκλινο δωμάτιο στην τιμή του δίκλινου γενικά πολύ οικογενειακή ατμόσφαιρα και τα δωμάτια πολύ καλά

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2013
1  Ευχαριστούμε, evitrip2000