Agoda.com
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν όμορφο, μοντέρνο, πεντακάθαρο, ψηλοτάβανο, και οι χώροι του είχαν αξιοποιηθεί πανέξυπνα. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι τέλεια, στο κέντρο της χώρας και η είσοδος έχει διατηρηθεί παραδοσιακή, από την εποχή που χτίστηκε το ξενοδοχείο. Οι ιδιοκτήτες, μητέρα και γιος, οι πιο συμπαθητικοί και εξυπηρετικοί που έχουμε γνωρίσει, με χαμόγελο και όρεξη πάντα να βοηθήσουν. Μας έφτιαξαν google διαδρομές με τα must του νησιού και μας έδωσαν δώρο παραδοσιακά λουκουμάκια, φεύγοντας. Αναμφίβολα το μέρος που θα μένουμε, όποτε επισκεπτόμαστε το νησί!

2  Ευχαριστούμε, Vassiliki_Ts
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2019

Σίγουρα ένα μέρος που θέλω να επισκεφτώ ξανά στο μέλλον λόγο του δωματίου μας !!!!! Η κυρία Ελεάνα εξυπηρετική ,ευγενική και πρόσχαρη παρουσία στην υποδοχή την αγάπησα. Το δωμάτιο ήταν μοντέρνο άνετο όπως ακριβώς το ήθελα για να περάσω κάποιες στιγμές χαλάρωσης. Το απόλαυσα 100/100!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Katherinezotou
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2019

Υπέροχη φιλοξενία!!!Ωραίο πρωινό!!!Ήσυχη τοποθεσία μέσα σε πλακόστρωτο σοκάκι!!!Άψογη εξυπηρέτηση!!!Απίστευτη καθαριότητα σε καθημερινή βάση !!!Στο κέντρο της χώρας με πρόσβαση σε όλα ,εύκολα και με τα πόδια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Amalia Z
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019

Πιο πολυ χάρηκα τον Δημήτρη και την κα. Έλενα που ήταν άψογοι στην εξυπηρέτηση!! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και μοντέρνα! Είχαμε τα πάντα!! Τελειο πρωινό και όλα αυτά στο κέντρο του νησιού! Η καλύτερη επιλογή για διαμονή!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Marina K
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό!! Καθαριότητα,τελεια εξυπηρέτηση απο το προσωπικό,άνετο,μειναμε με το αγορι μου τρια βραδιά και ηταν φανταστικα,γυρίσαμε ολη την χώρα και γυρνάγαμε οτι ώρα θέλαμε,και το πρωι μας περιμενε ενα τελειο καλο προσεγμένο πρωινό!!
Σας το προτείνω ανεπιφύλαχτα!!
Ολα πολυ ιδιαίτερα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019