Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2022

Πολύ καθαρό αλλά αρκετά μέτριο για τα χρήματα που πληρώνεις το πρωινό καλό αλλα πολύ ακριβό για αυτό που προσφέρει επισης Καμία σχέση με τις φωτογραφίες … δεν θα ξανά πάω έχει πολύ καλύτερα το νησί ..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, vickysH5381HX
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2022

Επισκεφθήκαμε πρώτη φορά το κατάλυμα γιατί μας κίνησε την περιέργεια η τόσο υψηλή του βαθμολογία και στο trip advisor και στο booking.
Η πρώτη επαφή ήταν με τον ιδιοκτήτη στο τηλέφωνο ο οποίος ήταν πολύ φιλικός και εξυπηρετικός για να κλείσουμε την διαμονή.
Όταν φτάσαμε μας καλωσόρισε και μια ευγενέστατη δεσποινίς μας οδήγησε στο δωμάτιο (το οποίο σημειωτέον μας είχαν ενημερώσει από την προηγούμενη ότι θα ήταν έτοιμο για να μπούμε).
Ο χώρος πεντακάθαρος,διακοσμημένος με αγάπη ,γούστο και μεράκι σε κάνει και αισθάνεσαι πολύ όμορφα.
Προσφέρει μπουρνούζια, παντόφλες, πετσέτες, αφρολουτρο και σαμπουάν, σαπούνια, σεσουάρ, ποτό καλωσορίσματος και καραμέλες, κλιματισμό,επίπεδη τηλεόραση,ευρύχωρο και μοντέρνο ντούς.
Φοβερή διακόσμηση και ιδιαίτερη γωνία η βιβλιοθήκη από κορμό δέντρου με βιβλία που αφορούν το νησί.
Το βράδυ βγήκαμε για μια βόλτα και επιστρέφοντας είδαμε ότι είχαν μπει και μας είχαν αλλάξει πετσέτες και μας είχαν καθαρίσει το δωμάτιο ☺️☺️☺️!!!!
Επίσης άλλη μια μεγάλη και υπέροχη έκπληξη ήταν το πρωίνο!!!
Πρώτα από όλα ο χώρος πεντακάθαρος ,στα τραπέζια υφασμάτινο σουπλα και τα μαχαιροπήρουνα περίτεχνα και καλλιτεχνικά δεμένα σου δημιουργούν μια υπέροχη αίσθηση!!!
Η κυρία του πρωινού ευγενική και πρόθυμη να εξυπηρετήσει κάθε επιθυμία μας.
Το πρωϊνό είναι ίσως το καλύτερο που έχουμε δοκιμάσει σε νησί και σε αυτού του τύπου κατάλλυμα.
Προσφέρει όλους τους τύπους καφέ,φυσικό χυμό, ποικιλία αρτοσκευασματων, λουκουμάδες,μαρμελάδα ,μέλι,κέικ χειροποίητο, αυγά βραστά ( αλλά σου φτιάχνουν ότι θες ...εμάς μας έφτιαξαν ομελέτα με ασπράδια!!!), λουκουμάδες,πολυσπορο τοστ άψογα ψημένο, τυροπιτάκια, ντομάτα και αγγούρι που ζητήσαμε και δημητριακά και γάλα και ότι άλλο επιθυμείς το φέρνουν!!!
Και τελευταία ευχάριστη έκπληξη η "κάρτα" που μας έδωσε ο ιδιοκτήτης φεύγοντας !!!
Ειλικρινά θερμά συγχαρητήρια στον ιδιοκτήτη που παρόλο το νεαρό της ηλικίας του είναι άψογος επαγγελματίας και επίσης θερμά συγχαρητήρια σε όλη την Χρυσή ομάδα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, eleniamvro23
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2021

Μετά από πολλά χρόνια που πηγαίνουμε στην Τήνο και μένουμε σε διαφορετικά καταλύματα μπορώ να πω ότι δεν θα χρειαστεί να ξαναψάξουμε. Περιποιημένα καθαρά δωμάτια, πολύ καλή τοποθεσία και πλούσιο πρωινό. Όλοι ευγενικοί και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Η καλύτερη επιλογή.

Ευχαριστούμε, vagelispolina
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι διακοπές μας στη Τήνο έγιναν σίγουρα ακόμα καλύτερες χαρις στο Vincenzo. Κάθε τι μικρό ή μεγάλο εκπέμπει τη διάθεση για αληθινή φιλοξενία. Το πρωινό ειναι επιπέδου μπραντς σε πολυ καλό μαγαζί, ειναι άδικο να το πεις πρωινό. Μια απο τις μικρες τέλειες λεπτομέρειες ειναι οτι θα σου δώσουν αλουμινόχαρτο να πάρεις και μαζί σου κατι για μετά. Το wifi του ξενοδοχείου ειναι δυνατότερο απο του σπιτιού σου. Τα χαμόγελα του προσωπικού ειναι πάντα εκεί να σε βοηθήσουν με οτι θελήσεις. Είτε ένα έξτρα πιστολάκι, μια θέση πάρκινγκ οποιαδήποτε ώρα φτάσεις, μια καλημέρα ή μια συμβουλή για μπάνιο. Τρομερό στρώμα. Η καθαριότητα απίστευτη, δυο φορές τη μερα κ τόσο διακριτική. Γενικά μας σκλάβωσαν με την φιλοξενία τους κ ανυπομονούμε να ξανάρθουμε!

Ευχαριστούμε, AlexandraTsoukaneli
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν μπορούσα θα έβαζα και 6 αστέρια. Επιχείρηση κόσμημα με εξαιρετικό προσωπικό και παροχές. Τα δωμάτια εξαιρετικά καθαρά παρέχοντας όλες τις ανέσεις. Καθαρίζονται δύο φορές την ημέρα (δυνατό). Το πρωινό άψογο όπου σε κρατάει χορτάτο μέχρι το βραδυ. Μπράβο στο Vincenzo και στο προσωπικό του. Αν και από την Τήνο έχω παράπονα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο ξεχωρίζει. Ευχαριστούμε για τη διαμονή.

Ευχαριστούμε, christosp167