Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι διακοπές μας στη Τήνο έγιναν σίγουρα ακόμα καλύτερες χαρις στο Vincenzo. Κάθε τι μικρό ή μεγάλο εκπέμπει τη διάθεση για αληθινή φιλοξενία. Το πρωινό ειναι επιπέδου μπραντς σε πολυ καλό μαγαζί, ειναι άδικο να το πεις πρωινό. Μια απο τις μικρες τέλειες λεπτομέρειες ειναι οτι θα σου δώσουν αλουμινόχαρτο να πάρεις και μαζί σου κατι για μετά. Το wifi του ξενοδοχείου ειναι δυνατότερο απο του σπιτιού σου. Τα χαμόγελα του προσωπικού ειναι πάντα εκεί να σε βοηθήσουν με οτι θελήσεις. Είτε ένα έξτρα πιστολάκι, μια θέση πάρκινγκ οποιαδήποτε ώρα φτάσεις, μια καλημέρα ή μια συμβουλή για μπάνιο. Τρομερό στρώμα. Η καθαριότητα απίστευτη, δυο φορές τη μερα κ τόσο διακριτική. Γενικά μας σκλάβωσαν με την φιλοξενία τους κ ανυπομονούμε να ξανάρθουμε!

Ευχαριστούμε, AlexandraTsoukaneli
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν μπορούσα θα έβαζα και 6 αστέρια. Επιχείρηση κόσμημα με εξαιρετικό προσωπικό και παροχές. Τα δωμάτια εξαιρετικά καθαρά παρέχοντας όλες τις ανέσεις. Καθαρίζονται δύο φορές την ημέρα (δυνατό). Το πρωινό άψογο όπου σε κρατάει χορτάτο μέχρι το βραδυ. Μπράβο στο Vincenzo και στο προσωπικό του. Αν και από την Τήνο έχω παράπονα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο ξεχωρίζει. Ευχαριστούμε για τη διαμονή.

Ευχαριστούμε, christosp167
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Μόνο θετικά. Έχει πάρκινγκ, όμορφα δωμάτια, πεντακάθαροι χώροι, σε καλό σημείο στη Χώρα, εξυπηρετικότατο προσωπικό. Σου αποπνέει τη σιγουριά ότι δεν θα σου πάει τίποτα στραβά. Value for money. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, apithan0s
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί! Ειδικά το δωμάτιο με το τζακούζι όλα τα λεφτά!!! Πολύ καλό πρωινό και απίστευτη καθαριότητα (δυο φορές την ημέρα έμπαινε η καθαρίστρια ) ! Πολύ καλή δουλειά και ευγενικό προσωπικό ! Δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό !!

Ευχαριστούμε, GiorgiosArv
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Τήνο για τρεις ημέρες και επιλέξαμε να μείνουμε στο Vincenzo Family Rooms ύστερα από τις θετικές κριτικές που διαβάσαμε. Διαλέξαμε το Superior Room.

Η εξυπηρέτηση ξεκίνησε πολύ πριν φτάσουμε στο νησί, καθώς το προσωπικό επικοινώνησε μαζί μας, μέρες πριν, για το αν θα χρειαστούμε μεταφορά από το λιμάνι μέχρι το κατάλυμα.

Με την άφιξη μας, οι άνθρωποι μας υποδέχτηκαν και, μέχρι να ετοιμαστεί το δωμάτιό μας, μας κέρασαν χειροποίητα αφεψήματα και γλυκό. Παράλληλα, μας ενημέρωσαν για το νησί, τα διαφορα αξιοθέατα, μας έδωσαν προτάσεις για φαγητό και μπάνιο.

Το δωμάτιο ετοιμάστηκε σχετικά άμεσα. Ήταν το Superior Room, το οποίο βρήκαμε παραπάνω από επαρκές σε όλα του. Ταξιδεύουμε συχνά και προτεραιότητα μας, όσον αφορά το κατάλυμα, είναι πάντα η ποιότητα διαμονής και εξυπηρέτησης.
Στο δωμάτιο μας περίμεναν πολλαπλά κεράσματα όπως φρούτα, λουκούμια, ποτό κ.α.
Όμορφο, οπως ακριβώς το είχαμε δει στις φωτογραφίες του site, άνετο και κυρίως, πεντακάθαρο. Αυτό που εκτιμήσαμε ιδιαίτερα ήταν ότι το προσωπικό καθάριζε και συγύριζε το δωμάτιο δύο φορές την ημέρα. Προσωπικά είναι κάτι που δεν έχουμε ξανασυναντήσει.

Το πρωινό ήταν φρέσκο, νόστιμο και με ποικιλία (χειροποίητη μαρμελάδα, λαχανικά από τον κήπο τους).

Το προσωπικό ήταν φιλικό και μας έκανε να αισθανθούμε άνετα από την πρώτη ως την τελευταία στιγμή.

Συνολικά, η εμπειρία μας στο Vincenzo Family Rooms ήταν άκρως ικανοποιητική, χωρίς να μπορώ να βρω κάτι που θα την έκανε καλύτερη. Φύγαμε με την εντύπωση ότι μείναμε σε δικό μας σπίτι. Νιώσαμε άνετοι με τον χώρο και τους ανθρώπους, φάγαμε νόστιμα, κοιμηθήκαμε ήρεμα και καθαρά.

Εξαιρετικό, και το εννοώ κυριολεκτικά. Αποτελεί εξαίρεση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, iepapadopoulos