Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Μόνο θετικά. Έχει πάρκινγκ, όμορφα δωμάτια, πεντακάθαροι χώροι, σε καλό σημείο στη Χώρα, εξυπηρετικότατο προσωπικό. Σου αποπνέει τη σιγουριά ότι δεν θα σου πάει τίποτα στραβά. Value for money. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, apithan0s
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί! Ειδικά το δωμάτιο με το τζακούζι όλα τα λεφτά!!! Πολύ καλό πρωινό και απίστευτη καθαριότητα (δυο φορές την ημέρα έμπαινε η καθαρίστρια ) ! Πολύ καλή δουλειά και ευγενικό προσωπικό ! Δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, GiorgiosArv
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Τήνο για τρεις ημέρες και επιλέξαμε να μείνουμε στο Vincenzo Family Rooms ύστερα από τις θετικές κριτικές που διαβάσαμε. Διαλέξαμε το Superior Room.

Η εξυπηρέτηση ξεκίνησε πολύ πριν φτάσουμε στο νησί, καθώς το προσωπικό επικοινώνησε μαζί μας, μέρες πριν, για το αν θα χρειαστούμε μεταφορά από το λιμάνι μέχρι το κατάλυμα.

Με την άφιξη μας, οι άνθρωποι μας υποδέχτηκαν και, μέχρι να ετοιμαστεί το δωμάτιό μας, μας κέρασαν χειροποίητα αφεψήματα και γλυκό. Παράλληλα, μας ενημέρωσαν για το νησί, τα διαφορα αξιοθέατα, μας έδωσαν προτάσεις για φαγητό και μπάνιο.

Το δωμάτιο ετοιμάστηκε σχετικά άμεσα. Ήταν το Superior Room, το οποίο βρήκαμε παραπάνω από επαρκές σε όλα του. Ταξιδεύουμε συχνά και προτεραιότητα μας, όσον αφορά το κατάλυμα, είναι πάντα η ποιότητα διαμονής και εξυπηρέτησης.
Στο δωμάτιο μας περίμεναν πολλαπλά κεράσματα όπως φρούτα, λουκούμια, ποτό κ.α.
Όμορφο, οπως ακριβώς το είχαμε δει στις φωτογραφίες του site, άνετο και κυρίως, πεντακάθαρο. Αυτό που εκτιμήσαμε ιδιαίτερα ήταν ότι το προσωπικό καθάριζε και συγύριζε το δωμάτιο δύο φορές την ημέρα. Προσωπικά είναι κάτι που δεν έχουμε ξανασυναντήσει.

Το πρωινό ήταν φρέσκο, νόστιμο και με ποικιλία (χειροποίητη μαρμελάδα, λαχανικά από τον κήπο τους).

Το προσωπικό ήταν φιλικό και μας έκανε να αισθανθούμε άνετα από την πρώτη ως την τελευταία στιγμή.

Συνολικά, η εμπειρία μας στο Vincenzo Family Rooms ήταν άκρως ικανοποιητική, χωρίς να μπορώ να βρω κάτι που θα την έκανε καλύτερη. Φύγαμε με την εντύπωση ότι μείναμε σε δικό μας σπίτι. Νιώσαμε άνετοι με τον χώρο και τους ανθρώπους, φάγαμε νόστιμα, κοιμηθήκαμε ήρεμα και καθαρά.

Εξαιρετικό, και το εννοώ κυριολεκτικά. Αποτελεί εξαίρεση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, iepapadopoulos
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2021

Από τα καλύτερα που έχω επισκεφτεί στο σύνολο του.Υπεροχα δωμάτια πολύ όμορφα διακοσμημένα με αέρα νησιού.Τι να πρωτοπώ... Επαγγελματισμός , εξυπηρέτηση , καθαριότητα όλα άρτια!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, giota_ark
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020

Η φιλοξενία ήταν άψογη , η εξυπηρέτηση εξαιρετική ,καθαρότατο στα δωμάτια και στους γύρω χώρους,πλούσιο πρωινό με φρέσκια πορτοκαλάδα,λουλουμάδες,τόστ,αυγά όπως τα θες,φρούτα εποχής, στην αυλή του , τα δωμάτια καθαρά με στρώματα cocomat για ξεκούραση, κοντά στο λιμάνι . Το προτείνω ,4 χρόνια πάω δεν το αλλάζω.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, takis1908