Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Παλιό ομορφα ανακαινισμένο ξενοδοχειο, με υπέροχο πρωινό,ευγενικούς ανθρώπους, και ενα Vincenzo απίστευτο! Βρίσκεται μεσα στην πόλη και με τα πόδια μπορεις να πας παντού... έχει ενα πολυ όμορφο κήπο γεμάτο λουλούδια και εκεί σερβίρεται το πραγματικά υπέροχο πρωινό.

1  Ευχαριστούμε, ifigeneia l
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2016

Ο Βιντσένζο παίρνει άριστα για την εξαιρετική φιλοξενία του.Πρόθυμος κάθε στιγμή να μας εξυπηρετήσει και να μας κατατοπίσει .Πολύ φιλικό και ευχάριστο προσωπικό, πολύ καλή καθαριότητα,άνετα δωμάτια, ευχάριστο περιβάλλον, δυνατό wifi . Πολύ καλό και πλούσιο πρωινό, από αγνά ντόπια υλικά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, christosz2013
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2016

Πολύ καλή διακόσμηση! Πολύ καλό το πρωινό και το βασικό όλα χειροποίητα. Τα παιδιά που λειτουργούν το ξενοδοχείο δουλεύουν με μεράκι και πολύ αγάπη για το επάγγελμά τους. Η καθαριότητα των δωματίων είναι εξαιρετική. Ταξιδεύουμε συχνά και πρώτη φορά βλέπω υπηρεσία καθαριότητας να περνάει 3 φορές την ημέρα!!! Μας άρεσε που υπήρχε μπουρνούζι, παντόφλες και οινόπνευμα. Μέχρι και ζυγαριά για όσους ταξιδεύουν αεροπορικώς.

1  Ευχαριστούμε, Laria-Dimitris
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2016

Το δωμάτιο ήταν μεγάλο, άνετο και καθαρό. Το service απο το προσωπικό άριστο, πλούσιο χειροποίητο πρωινό κάτω απο τις λεμονιές με φρεσκοστιμμένους χυμούς!!!
Θα το ξαναπροτιμήσουμε σίγουρα! Ο Βιτσέντζο εξυπηρετικότατος, μας μετέφερε απο και προς το λιμάνι και γενικά η εξυπηρέτηση ήταν φιλικότατη, κάνοντας μας να αισθανόμαστε άνετα και ευχάριστα με τη διαμονή μας. Το είχαμε επισκεφθεί και πριν 10 χρόνια, οι υπηρεσίες είναι στα ίδια υψηλά standards και τώρα, όπως και τότε με τον πατέρα του κ. Γιάννη.

1  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2016

Πρώτα απο ολα ειναι πραγματικοί οικοδεσπότες...Με το που φτάσαμε μας καλοσωρησαν με καφέ στη χόβολη και σπιτική πίτα ..Και ο Vincenzo ήταν ευγενέστατος ο οποίος και μας παρέλαβε απο το λιμανι,αλλα και οι κοπέλες μας περιποιήθηκαν με χαμόγελο κι ευγένεια..τι να πω το πρωινό φοβερό ,μεγάλη ποικιλία κι αρκετή ποσότητα, ήταν ολα τόσο νόστιμα,το ψωμί τους που το έφτιαχναν οι ίδιοι, κέικ,ντάκος,καφές ελληνικός ,γαλλικός στον έφτιαχναν εκείνη την ωρα..τοστ,τυροπιτάκια,γλυκό τύπου ραβανί ,λουκουμάδες καυτους...ολα τέλεια...τα δωμάτια πεντακάθαρα ,ΑΣΕ που μέσα στη μερα σου τα ξανα έστρωναν τα κρεβάτια...πολυ κοντα στη Παναγία αλλα και κοντα στο λιμανι..Τη μόνη συμβουλή βγάλτε αυτο τζακούζι απο κει που πιάνει χώρο για να εχει κι αλλα τραπεζάκια με καμια ομπρέλα ...Την επόμενη φορά πάλι εκεί θα μείνω...ευχομαι τα καλύτερα...Α ξέχασα να πω οτι μας κατέβασε και τις βαλίτσες στο λιμανι παρόλο που εμείς είχαμε φύγει απο το πρωί...τι να πω μακάρι να συνεχίσετε έτσι..

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο στο κήπο αλλα και τα αλλα ειναι εξίσου όμορφα
Ευχαριστούμε, Vicky52013