“Τελειο!!!”
Κριτική για: Αυλή της Μαριλένας

Αυλή της Μαριλένας
Περιγραφή: Παραδοσιακή Ελληνική κουζίνα Γεύσεις Τήνου Σαλάτες Θαλασσινά Κρεατικά σχάρας Ζυμαρικά Χειροποίητα γλυκά
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυο οικογενειες, 5 παιδια τα δυο εφηβα. Ολοι ευχαριστημενοι. Και τα εφηβα . Νοστιμοτατα ολα, ταχυτατη εξυπηρετηση, αριστες τιμεςκαι κυριως φιλικη διαθεση!!! Συστηνουμε ανεπιφυλακτα. Και φυσικα ξαναπηγαμε και θα ξαναπαμε.

2  Ευχαριστούμε, 232kostasm

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί οικογενειακώς!Και με απαιτήσεις 2χρονου,μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι!!!! Καθαρα,νόστιμα και οικονομικά!!

1  Ευχαριστούμε, _L5014BC
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η αυλη της Μαριλενας που επισκευτηκα ηταν μια απο τις καλυτερες επιλογες που εκανα για φαγητο στο νησι!!!Η Μαριλενα που μας εξυπηρετησε ηταν αψογη,πολυ φιλικη προθυμη ευγενικη και χαρουμενη,στην διαθεση μας να μας εξυπηρετησει αμεσως σε οτι ζητησαμε!!!Το φαγητο πολυ νοστιμο και ζεστο,ο χρονος αναμονης για να μας σερβιριστει η παραγγελια ηταν ελαχιστος!!!τιμιο το κοστος για την ποσοτητα και την ποιοτητα του φαγητου!!!χαρηκα πολυ για την γνωριμια!!!

1  Ευχαριστούμε, eyhk2020
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε δύο φορές Κ φάγαμε την μια θαλασσινά Κ την άλλη μαγειρευτα,ποιοτικό Κ πεντανόστιμο φαγητό σε πολύ καλές τιμές.... Συγχαρητήρια στα παιδιά!!!

1  Ευχαριστούμε, 7_8_1983
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

Η αυλή της Μαριλλένας,
Το φαγητό ήταν εξαιρετικό,με ωραίες σπιτικές γεύσεις. Ο χώρος πεντακάθαρος και προσεγμένος. Γενικά ο όρμος Υστερνίων είναι ένας επίγειος παράδεισος που συνδυάζει υπέροχη παραλία, πεντανόστιμο φαγητό, καλή παρέα και ειδυλλιακό τοπίο. Θα το συστήναμε ανεπιφύλαχτα για τον καθένα που αναζητά σπιτικό φαγητό και φιλικό περιβάλλον!

Ευχαριστούμε, lambrosr2020

Αυλή της Μαριλένας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Υστέρνια, Τήνος
Τήνος, Κυκλάδες

Αυλή της Μαριλένας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!