Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com67 $
FindHotel67 $
Travelocity67 $
CheapTickets67 $
Orbitz.com67 $
Etrip67 $
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2019

Ένα ωραίο μέρος για να χαλάρωση κανεις. Ένα υπέροχο ξενοδοχείο με μεγάλους χώρους και ευχαριστο προσωπικό . Καθαρό , μεγάλο δωμάτιο με όλα τα απαραίτητα (πιστολάκι,ψυγείο,κλιματιστικό ) . Το φαγητό ειναι πολυ ωραίο, τρελενομουν ιδικα για το ψάρι ! Δίπλα στην παραλία. Μου άρεσε πολυ θα ξανά έρθουμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Greektravel1973
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019

Πήγαμε αρχές του Ιουλίου. Ο καιρός ηταν τέλειος. Ηλιο και θάλασσα ότι χρειάζεται για καλές διακοπές! Καλό φαγητό και η ντόπιοι πολύ καλή άνθρωποι. Το ξενοδοχείο είναι οτι πρέπει για διακοπές φίλων και ζευγαριών. Και για οικογένεια ταιριάζει. Προτείνω ασφαλος

1  Ευχαριστούμε, GTzes
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019

Ένα καταπληκτικό μέρος σε πολύ καλό σημείο... Εξυπηρετικό προσωπικό, καθαρό δωμάτιο και καλό φαγητό!!! Έχει πολλά και διάφορα μαγαζιά γύρο γύρο... Θα βρείτε πολλές ταυερνες, καφετέριες και σουβενίρ μαγαζάκια... Θα ξανά έρθουμε σίγουρα <3

Ευχαριστούμε, Emmanouela S
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2019

Το ξεναδοχειο Manos Maria βρισκεται σε μια τουριστικη πολυ χερσονισος που ο καθενας μπορει να κανει τις διακοπες που θα ηθελε! Σε πολυ μικρη αποσταση θα βρειτε την θαλασσα μολις 100 μετρα.. το ξεναδοχειο περιλαμβανει ολα τα γευματα και μεγαλη ποικιλια. το προσωπικο ειναι ευγενικο και εξυπεραιτικο. Ωραιο δωματιο καθαρο με ολα τα απαραιτητα.. νοστημο φαγητο και υπεροχο κλιμα! Εμενα μου αρεσαν πολυ οι δικοπες μου στο Manos Maria. Καλες διακοες σε ολους!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, karpouzaki
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή εξυπηρετηση,καθαρός χώρος,γελαστα πρόσωπα!Η κοπέλα στην υποδοχή πολύ εξυπηρετική.Η παραλία σχεδόν διπλα στο ξενοδοχείο και τα μαγαζιά πολύ κοντά!Απόλυτα ικανοποιημένοι!Αν ξανάρθουμε στην Κρήτη θα το προτιμήσουμε σιγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, Annoulatop