Erofili Apartments(Χερσόνησος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hotel Website
Creta Blue Suites(Κουτουλουφάρι)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Velissarios Hotel(Χερσόνησος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Μπαρ/Lounge
Petra Village Apartments(Κουτουλουφάρι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
Village Heights Golf Resort(Χερσόνησος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Star Beach Village & Water Park(Χερσόνησος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Mitsis Laguna Resort & Spa(Ανισάρας)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Creta Maris Beach Resort(Χερσόνησος)
Cancelon
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Sun & Sea Apartments(Χερσόνησος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2017

Περάσαμε τέλεια. Tο φαγητό νόστιμο και πλούσιο , οι πισίνες φοβερές για τα παιδιά και για τους μεγάλους. Το προσωπικό παντού παρών,ευγενικό και πρόθυμο να βοηθήσει.Πλήρεις εγκαταστάσεις, μεγάλη άνεση χώρων, εξαιρετικά γεύματα, φοβερές παροχές.Ευχαριστούμε!!!

Συμβουλή: Τα δωμάτια μπροστά στη Θάλασσα είναι Super
  • Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Manolis T
Ο/η Nikos P, Front Office Manager του Lyttos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Ιουνίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την καταπληκτική κριτική σας και τα θετικά σας σχόλια. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε πλήρως ικανοποιημένος από τη διαμονή σας στο Lyttos Beach!
Eυελπιστούμε να έχουμε τη δυνατότητα να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2017

ΤΟ καλυτερο ξενοδοχειο ,εχω ερθει 3 συνεχομενες χρονιες στο ιδιο και δεν το αλλαζω με τιποτα, 2 φορες πασχα και φετος στο τριημερο της πρωτομαγιας. το ξενοδοχειο απλα τα σπαει, δωματια καθαρα και πλήρως ανακαινισμένα, προσωπικο απροσμενα ευγενικο και εξυπηρετικοτατο, πλουσιες δραστηριότητες για ολους και τελειο μασαζ για οσους αποφασισουν να το δοκιμασουν.ΤΩΡΑ θα εξηγησω γιατι το θεωρω για εμενα απλα το καλυτερο, λογο του ότι ξυπναω σχετικα νωρις η αργα για καποιους (8 00) το γυμναστηριο με τα tecnogym οργανα είναι στην διαθεση μου όπως και η τεραστια και πεντακαθαρη πισινα του μαζι με την σαουνα οπου όπως καταλάβατε τα εκμεταλλευομαι στο επακρο μεχρι η παρεα και η οικογενεια μου ξυπνησει. παμε τωρα στον μπουφε που ότι και να πω είναι λιγο πραγματικα -τι θες και δεν το εχουν αλλα δεν είναι μονο αυτό είναι ότι και αυτό που προσφρερουν είναι και ποιοτικο προιον (πραγμα που είναι παραξενο για ξενοδοχειο all-inclusive). παμε τωρα στο spa πραγματικα δεν το περιμενα με τιποτα ότι θα ηταν τοσο καλο ( μονο για το μασαζ θα πω γιατι μονο αυτό δοκιμαζω 3 χρονια τωρα), η αληθεια είναι ότι δεν του φαινεται σαν χωρος(θελει βελτιωση) αλλα στο μασαζ που προσφερουν τα κορίτσια δεν παιζονται (οποιου του αρεσει το μασαζ και δεν κανει εκει πραγματικα δεν ξερει τι χανει) εγω εκανα με τα κορίτσια την ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΤΕΛΕΙΟ) και την ΑΘΗΝΑ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ-αθλητικο μασαζ).Να πω ένα μεγαλο ευχαριστω στην ομαδα του spa και τους ευχομαι τα καλυτερα.Τελος η ντισκο με τα αφνονα ποτα και την καλη μουσικη τελειωνη ευχαριστα την κουραστικη μου μερα από το γυμναστηριο το φαι και της νεροτσουληθρες,,,, δοκιμαστε το LYTTOS BEACH ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, TT I
Ο/η Nikos P, Front Office Manager του Lyttos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαΐου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την καταπληκτική κριτική σας και τα θετικά σας σχόλια. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε πλήρως ικανοποιημένος από τη διαμονή σας στο Lyttos Beach το τριήμερο της πρωτομαγιάς.

Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2017

πολύ ανετα δωμάτια πεντακάθαρα φιλικό και εξυπηρετικό το προσωπικό η θάλασσα
μποστά σου πολύ πράσινο περιποιημενοι οι κήποι πολλές επιλογές για περπάτημα περάσαμε
πολύ καλά σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Maria K
Ο/η Nikos P, Front Office Manager του Lyttos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Μαΐου 2017

Αγαπητή Μαρία,

Ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σας σχόλια.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που το δωμάτιο, οι χώροι, οι κήποι μας και η εξυπηρέτηση του προσωπικού, ξεπέρασαν τις προσδοκίες σας. Τα σχόλια σας είναι για εμάς η καλύτερη επιβράβευση και κίνητρο για να συνεχίσουμε να παρέχουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.

Ανυπομονούμε να σας δούμε πάλι στο κοντινό μέλλον.

Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2017

Είναι η δέκατη πέμπτη φορά που επισκέπτομαι το lyttos εκλεισα 5 δωμάτια για την οικογένεια μου και είναι η πρώτη φορά μετα τον παλαιότερο διευθυντή τον καταπληκτικό Παναγιώτη που το ξενοδοχείο ξαναβρίσκει το βηματισμο του μπράβο στο διευθυντή δεν τον ξέρω προσωπικά, Συγχαρητήρια στον μετρ τον Γιάννη αξογος όπως πάντα μπράβο στην Άννα Μαρία και στην Κορινα

Συμβουλή: Με θεα θάλασσα
  • Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, AGELOS G
Ο/η Nikos P, Front Office Manager του Lyttos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Απριλίου 2017

Αγαπητέ Κε Αγγελε

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια, χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε καλά στο ξενοδοχείο μας και ευχόμαστε να σας φιλοξενίσουμε ξανά στο μέλλον!

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Νίκος Ψυλλάκης

Η κριτική γράφτηκε 16 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε για πρώτη φορά στο lyttos για Πάσχα ,περάσαμε φαντάστικα, πεντακάθαρα και ανακαινισμένα τα Δωματια ,η κουζίνα τους άριστα , το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό ,ένα μεγάλο μπράβο στο διευθυντή και στον Υποδιευθυντη αλλά και στην κυρία Μαρία στο τμήμα κρατήσεων για την άψογη συνεργασία μας.Και για τα παιδιά μας είναι super hotel .. μπράβο για το teamwork που έχει το προσωπικό.

Διαμονή: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, Lefteris D
Ο/η Nikos P, Front Office Manager του Lyttos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Απριλίου 2017

Αγαπητέ κε Δασκαλάκη

Ευχαριστούμε θερμά για τα εξαιρετικά σας σχόλια!
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που ευχαριστηθήκατε τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου μας, τα νέα δωμάτια, το εξαιρετικό φαγητό και την φιλική εξυπηρέτηση το διήμερο του Πάσχα.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε οικογενειακώς ξανά στο Lyttos Beach

Με εκτίμηση