“Ολα καλα αλλα...”

Κουζίνες: Ευρωπαϊκή
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίος χώρος ωραία γλυκα service κλπ. Αλλα... πρεπει μέσα στο μαγαζί να μην καπνίζουν γιατι ειναι κρίμα να ειναι ντουμάνι ένας τόσο ωραίος μαγαζί ...

Ευχαριστούμε, Alextzo

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο μερος με θεα την θαλασσα .. άριστο σέρβις και από τα καλύτερα μέρη για φαγητό στη περιοχή.. καταλληλο για χειμώνα καλοκαιρι από το πρωί ως το βράδυ .. Κατά τη γνώμη μου το καλύτερο μπέργκερ της πόλης

Ευχαριστούμε, Jet639908
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλο φαγητό, γρήγορη εξυπηρέτηση ,το προσωπικό εξαιρετικό (ακόμη κι όταν επέστρεψα το κρασί μου ήταν ευέλικτοι και ευγενικοί ) και ήταν πολύ καλο το περιβάλλον !τα φαγητά όλα νόστιμα ,θα έπρεπε να ενημερώνουν για το παιδικό μενού γιατί το ανακαλύψαμε στο τέλος!πραγματικα η φωτεινή εξαίρεση μέσα στην παρακμή των γεμάτων με μπαμπού καρέκλες τουριστικών μαγαζιών της Χερσονήσου!μακαρι ν ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμα του μαγαζιού αυτού.

Ευχαριστούμε, KalliopiV20
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προχτές βράδυ, 2 φίλες πήγαμε για κρασί και φαγητό. Πάμε συχνά και με διαφορετικές παρέες, παρά ταύτα η αντιμετώπιση που είχαμε μόνο καλή δεν τη λες.
Αφού καθίσαμε, ζητήσαμε να παραγγείλουμε φαγητο και μας είπαν να διαλέξουμε γρήγορα, ενώ κόσμος έτρωγε δίπλα μας.
Όταν έφτασε το ποτήρι κρασί που παρήγγειλα, μόλις το δοκίμασα διαπίστωσα πως δε πινόταν με τίποτα. Κάλεσα το σερβιτόρο και του ζήτησα να μου το αλλάξει με άλλη ποικιλία. Και η απάντηση που πήρα ήταν: "Ήπιατε; Εγώ τώρα τι θα το κάνω;" Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά, καθώς εάν δε δοκιμαστεί το κρασί πρέπει πάραυτα να αλλαχθεί και μάλιστα δίχως να χρεωθεί. Του ειπα να το χρεώσει, εφόσον δεν ήξερε τι να το κανει και να το πάρει. Φέρνοντας το επόμενο ποτηρι άλλου παραγωγού, η γεύση του ξανά δε θύμιζε σε τίποτα τη συνήθη. Η κατανάλωση του μου προκάλεσε περίεργη ζαλάδα και ανακατωσούρα ολο το βραδυ, που δεν εχει ξανασυμβεί με μεγαλύτερη κατανάλωση του ίδιου κρασιού.
Εκτός των μικρών μερίδων και των ακριβών τιμών, στο τέλος πληρώσαμε, το κρασί που επιστράφει χωρίς να πιω είχε χρεωθεί και δεν είχαν φέρει ούτε ξηρούς καρπούς, ούτε φρούτα.
Να σημειωθεί πως δίπλα μας καθόταν ο ιδιοκτήτης, ο οποίος δεν επενέβη, παρά παρότρυνε το σερβιτόρο να στείλει πιατέλες φρούτων, και να ανανεώνει διαρκώς ξηρούς καρπούς κ ποπκόρν σε άλλη παρέα που η κατανάλωση τους περιοριζόταν σε παραγγελίες περιέ.
Απροσδόκητα αντιεπαγγελματική συμπεριφορά σε ενα από τους πιο τουριστικούς προορισμούς!

4  Ευχαριστούμε, tanya l
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μαγαζί για βραδινό φαγητό. Όμορφος χώρος και από κάτω η θάλασσα. Ο σερβιτόρος αρκετά ευγενικός, και γρήγορος. Δυστυχώς δεν μπορώ να πω το ίδιο κ για την κουζίνα. Το φαγητό μας άργησε 55' ακριβώς, κάνοντας φυσικά παράπονα που δεν άλλαζαν την κατάσταση. Ωστόσο, οι τιμές είναι αρκετά τσιμπιμενες, κυρίως τουριστικές. Η ποιότητα καλή.

3  Ευχαριστούμε, dimitrapk96

Coast Cafe Barestaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χερσόνησος, Νομός Ηρακλείου

Coast Cafe Barestaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!