Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2021

Εκπληκτικό μέρος για ξεκούραση και ποιοτικές διακοπές! Ικανοποιεί και τους πιο απαιτητικούς πελάτες, χάρη στο φιλόξενο προσωπικό του και στις υψηλού επιπέδου παροχές! Το συνιστώ σε όλους ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, 441apostolosf
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ κύριε Apostolos,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nana Golden Beach και που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε τόσο καλά μαζί μας, στο πλήρως ανακαινισμένο “Κρητικό μας Χωριό” και που εκτιμήσατε την προσπάθεια όλης της ομάδας μας, ώστε να ικανοποιήσουν κάθε επιθυμία, για κάθε επισκέπτη ξεχωριστά. Τα καλά σας λόγια αποτελούν κίνητρο ώστε να συνεχίσουμε να δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό, προσφέροντας ότι καλύτερο για τους επισκέπτες μας.

Σας ευχαριστούμε για μία ακόμα φορά που επιλέξατε το Nana Golden Beach και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο στις αρχές Σεπτεμβρίου.
Πολύ προσεγμένο, καθαρό και πολυτελές. Εξαιρετικες εγκαταστασεις και όλο το προσωπικό έτρεχε σαν τρελό να μας εξυπηρετήσει. Τα παιδιά πέρασαν παρά πολύ ωραία και σίγουρα θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, 554christosd

Αγαπητέ κύριε Christos,

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας ήταν άψογη, εκπληκτικό ξενοδοχείο με υψηλής ποιότητας παροχές. Ευγενικό προσωπικό. Καθαριότητα σε σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Πεντακάθαρη και ασφαλής παραλία. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, manos_alexandrakis
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ κύριε Alexandrakis,

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας επίγειος παράδεισος στην Κρήτη...
Ότι καλύτερο σε ξενοδοχείο μπορεί κάποιος να κάνει τις διακοπές του...
Προσφέρει χαλάρωση, ηρεμία και η ποιότητα είναι κορυφαία...
Η διαμονή ήταν τέλεια , το φαγητό υπέροχο αλλά αυτό που "τα σπάει" είναι η ευγένεια και η προθυμία του προσωπικού να σε εξυπηρετήσουν.
Σίγουρα θα ξαναπάμε...
Αξίζει να το επισκεφτείτε...

Ευχαριστούμε, Pathfinder401902
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ/Αγαπητή κύριε/κυρία Pathfinder401902,

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχο μόνο θαυμασμός γι αυτό το ξενοδοχείο!!!! Ευγενικό προσωπικό με σεβασμό, πολυτελή δωμάτιο με καταπληκτική διακόσμηση. Εξαιρετικό φαγητό τόσο σε ποιότητα όσο και σε ποσότητα. Καθαριότητα τοποθεσία παροχές δημιουργούν έναν χώρο μοναδικής φιλοξενίας και υπέροχης διαμονής!!!!! Ευχαριστούμε για όλα Nana golden Beach

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 699agapim
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ/Αγαπητή κύριε/κυρία 699agapim,