60 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
CheapTickets333 $
Travelocity333 $
Orbitz.com333 $
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική διαμονή με πολυτελέστατα δωμάτια, καταπληκτικα εστιατορια με εξαιρετικές γεύσεις, εξυπηρετικό προσωπικό πάντα με το χαμόγελο και τον καλό λόγο, όλα άψογα! Ευχαριστούμε πολύ για όλα, ήταν όλα φανταστικά. Σιγουρα θα ξαναέρθουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, manos m
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κύριε manos m,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nana Golden Beach και που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε τόσο καλά μαζί μας, στο πλήρως ανακαινισμένο “Κρητικό μας Χωριό” και που εκτιμήσατε την προσπάθεια όλης της ομάδας μας, ώστε να ικανοποιήσουν κάθε επιθυμία, για κάθε επισκέπτη ξεχωριστά. Τα καλά σας λόγια αποτελούν κίνητρο ώστε να συνεχίσουμε να δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό, προσφέροντας ότι καλύτερο για τους επισκέπτες μας.

Σας ευχαριστούμε για μία ακόμα φορά που επιλέξατε το Nana Golden Beach και ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικοι χωροι!αψογη φιλοξενια.Τα δωμάτια είναι πολυ καθαρά και ευρύχωρα! Το προσωπικό ηταν πάρα πολύ ευγενικό!! Το φαγητό ήταν υπέροχο και είχαμε πολλες επιλογές!! Γενικά θεωρώ οτι ειναι ιδανικό ξενοδοχείο για ξεκούραστες και οικογενειακές διακοπες!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, vhouliara

Αγαπητή κυρία vhouliara,

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Ολα ηταν υπεροχα...πολυ ωραια θαλασσα και πολυ ωραιες πισινες.με φανυαστικα γηπεδα τεννις...το προσωπικο πολυ φιλικο ,φοβερη καθαριοτητα στα δωματια και wifi σε ολο το ξενοδοχειο....τοφαγητο υπεροχο...ολα ηταν οπως τα περιμενα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 20emmm

Αγαπητή κυρία Emm M,

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, όπως ακριβώς το περιμέναμε!! Το προσωπικό ευγενικότατο, το φαγητό παραπάνω από εξαιρετικό, οι εγκαταστάσεις απίστευτες! Όλα τέλεια! Συστήνουμε σε όλο τον κόσμο να το προτιμήσει και οι διακοπές θα μείνουν αξέχαστες!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 367vasia
Ο/η Nana Golden Beach, Geschäftsführer του Nana Golden Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ/Αγαπητή κύριε/κυρία Vasia,

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

ολα ηταν τελεια,περασαμε πολυ ομορφα,με πολλες δραστηριοτητες για τα παιδια...πολυ ωραιο φαγητο σε ολα τα εστιατορια,το προσωπικο πολυ φιλικο και εξυπηρετικο,free wifi σε ολο το ξενοδωχειο,θα το επισκπτω σογουρα ξανα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, dimitrismG6766WG