11 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com153 $
Priceline157 $
travelup.com159 $
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος όμορφος ξενοδοχείο ! Πολύ ευγενικό προσωπικό !
Επισκεφτήκαμε και το σπα του ξενοδοχείου άψογα όλα ! Ευγενέστατες κοπέλες πραγματική χαλάρωση !!
Συγχαρητήρια στα κορίτσια Μαρία , Κατερίνα , Άννα και Δέσποινα ! Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε !

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Minas_asla
Ο/η Pavlos Mpantouvakis, General Manager του Village Heights Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Απριλίου 2022

Αγαπητέ Mina_asla,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την εξαιρετική βαθμολογία.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.
Να έχετε μια όμορφη ημέρα!

Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2021

Το ΙΧ αυτοκίνητο είναι απαραίτητο. Το εστιατόριο καλό και μπορεί να είναι βάση αναφοράς για πρωινό και βραδινό όπως το χρησιμοποίησα εγώ, καθώς τα μεσημέρια έτρωγα στα μέρη που επισκεπτόμουν.
Ενδιαφέρουσα εμπειρία και το "λιάσιμο" στο πλάτωμα πάνω από την κεντρική πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
Ευχαριστούμε, sokbaloutsos
Ο/η Pavlos Badouvakis, General Manager του Village Heights Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Νοεμβρίου 2021

Αγαπητέ sokbaloutsos,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη παραμονή σας στο Village Heights Resort. Είναι μεγάλη μας χαρά που ευχαριστηθήκατε το εστιατόριο.
Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2021

Καταπληκτική εξυπηρέτηση και ωραία θέα. Το φαγητό πολύ καλό αν και δεν ρισκάραμε πολύ στις γεύσεις και το ολόσωμο μασάζ που πήραμε με το αγόρι μου με θεραπεύτρια την Άννα στα σπα ήταν... απλά τέλειο ! :)

Ευχαριστούμε, _D29WI
Ο/η Pavlos Badouvakis, General Manager του Village Heights Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ _D29WI,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Village Heights Resort.
Είναι χαρά για όλους εμάς να διαβάζουμε ότι απολαύσατε τη διαμονή σας, τη θέα, την εξυπηρέτηση και το φαγητό και τις υπηρεσίες που προσφέρει το ξενοδοχείο μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2021

Πήγαμε για δύο μέρες και έχω να πω τα εξής. Η τοποθεσία καλή, η θέα καταπληκτική, το φαγητό πολύ νόστιμο..γενικά εξυπηρετικό προσωπικό. Πήγαμε στα σπα για ένα μασάζ σε όλο το σώμα με την κοπέλα μου και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την Άννα που ήταν η θεραπεύτρια μας.. Το συνιστώ, άξιζε κάθε ευρώ!

Ευχαριστούμε, alexandrosc480

Αγαπητέ alexandrosc480,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα όμορφα σχόλια σας για το προσωπικό, τη θέα, το φαγητό και την τοποθεσία.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο Village Heights Resort!

Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ καλή υποδομή. Προσόν το ότι βρίσκεται μακριά από τη Χερσόνησο. Παρέχεται όμως η δυνατότητα να σε μεταφέρουν σε οργανωμένη παραλία αλλά και στη Χερσόνησο.
Εξαιρετικό φαγητό, αν και καλό θα ήταν να συμπεριληφθούν προϊόντα lactose free και gluten free κυρίως στο πρωινό.
Εξυπηρετικό και φιλόξενο προσωπικό.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΑ Σ
Ο/η Pavlos Badouvakis, General Manager του Village Heights Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή ΔΗΜΗΤΡΑ Σ,
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Village Heights Resort και για τη θετική σας βαθμολογία.
Είναι χαρά μας που μείνατε ικανοποιημένοι με το φαγητό και το προσωπικό.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!