Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο παρέχει άριστες υπηρεσίες υποδοχής . Τα δωμάτια είναι πολύ προσεγμένα, ευρύχωρα με ιδιαίτερη αισθητική. Οι εξωτερικοί χώροι είναι περιππιημένοι με ποικιλία πισινών αλλά και δέντρων. Τα κορίτσια του spa, η Δέσποινα και η Δήμητρα, μας παρείχαν μια μέρα περιποίησης και χαλάρωσης σε πολύ φιλικό περιβάλλον.

Ευχαριστούμε, Gwgw F
Ο/η Pavlos B, General Manager του Village Heights Golf Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή Gwgw F,
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018

υπέροχη τοποθεσία! ονειρικός κήπος και μονοπάτια, άριστη συντήρηση του εξωτερικού χώρου, ανεπανάληπτη θέα, φυσική δροσιά, το δωμάτιο υπερπολυτελές και πέρα του δέοντος ευρύχωρο, το πρωινό ποιοτικό και για ποικίλα γούστα, διάφορες δραστηριότητες για τα παιδιά πολύ ενδιαφέρουσες, εξαιρετική παιδική χαρά, η πισίνα άψογα συντηρημένη και τέλος το προσωπικό ήταν το επιστέγασμα ενός άρτια οργανωμένου ξενοδοχείου, χαμογελαστό, ευγενικό και πανταχού παρόν. Σευχαριστούμε Village Heights!! Άψογο!!!

Ευχαριστούμε, niki m
Ο/η Pavlos B, Γενικός Διευθυντής του Village Heights Golf Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2018

Αγαπητή niki m,

Χάρηκα πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η μέγιστη εξυπηρέτηση του πελάτη μας.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018

Μείναμε μία εβδομάδα τον Αύγουστο 2018 και ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες διακοπών. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και εξυπηρετικό και προπαντός ο σεφ και το προσωπικό κουζίνας και σερβιρίσματος. Κάναμε και μερικές συνεδρίες spa και η εμπειρία ήταν όπως ακριβώς την περιέγραψε η Κατερίνα. Τα παιδιά, ο Στέφος και η Κατερίνα, ήταν επαγγελματίες με όλη την σημασία της λέξης. Ανεπιφύλακτα συνιστώ το Κρητικό μασσάζ. Ευχαριστούμε πολύ σε όλο το προσωπικό για την εβδομάδα χαλάρωσης που μας πρόσφεραν.

Ευχαριστούμε, Ματίνα Κ
Ο/η Pavlos B, General Manager του Village Heights Golf Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Ματίνα Κ,

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε 4 ημέρες στο ξενοδοχείο. Πολύ ευγενικό προσωπικό. Το δωμάτιο πολύ μεγάλο για 4 άτομα. Ο εξοπλισμός της κουζίνας υπεραρκετός αν θέλεις να κάνεις χρήση. Μόνη παρατήρηση το kids club. Θα ξαναπήγαινα.

Ευχαριστούμε, Pavloglou G
Ο/η Pavlos B, Γενικός Διευθυντής του Village Heights Golf Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Pavloglou G,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά την επίσκεψή σας στο Ξενοδοχείο Village Heights. Χάρηκα πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, ιδιαιτέρως για το προσωπικό μας.

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2018

Τόσο το δωμάτιο, όσο και οι γύρω χώροι όλα άψογα. Ευγένεια του προσωπικού μεγάλο studio, καθαριότητα παντού, εξαιρετικό φαγητό, μια αίσθηση πολυτέλειας... Ήταν η τρίτη μας φορά και σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
Ευχαριστούμε, Kiriaki68

Αγαπητή Kiriaki68,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά την επίσκεψή σας στο Ξενοδοχείο Village Heigths. Χάρηκα πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, ιδιαιτέρως για το προσωπικό μας, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η μέγιστη εξυπηρέτηση του πελάτη μας.