“Σταυλισια μπριζόλα για δύο!”
Κριτική για: 'Ηταν Καιρός

'Ηταν Καιρός
Περιγραφή: Traditional family Restaurant with Comfort food healthy vegan meals with local wine bottle, traditional mama's sweet. We use local products greens, vegetables.eggs,honey, meat and wine from our farm and local farmers. Itan keros restaurant is the best place in Mani to meet friends and taste local food
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ατμόσφαιρα για δείπνο,
ευγενικό προσωπικό.
Η σταυλισια μπριζόλα καλοψημέμη και να την υπολογίζετε για δύο άτομα! Καλή επιλογή μαζί με τη σταυλισια προτείνω το μπιφτέκι κόκκορα γιατί είναι νόστιμο, τρυφερό και η μερίδα πιο μικρή και γκουρμέ.
Σαλάτα με κοτόπουλο φρεσκότατη.

1  Ευχαριστούμε, gvocalact

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μακάρι να είχα σκεφτεί να βγάλω φωτογραφίες γιατί μια εικόνα ίσον χίλια λέξεις αλλά ήταν όλα τόσο νόστιμα που δεν το σκέφτηκα στιγμή. Με το που τα πιάτα ήρθαν μπροστά μας η μυρωδιά μας συνεπήρε!!! Βασιλιάς της όλης εμπειρίας το κότσι!!!!! Ελαφρώς καπνιστό και με μια σάλτσα πορτοκαλί τόσο ζουμερό και μαλακό που το τρως χωρίς να το καταλαβεις!!!!!

1  Ευχαριστούμε, AlexanderT1287
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

Ο χώρος είναι πολύ όμορφος, ο υπεύθυνος του εστιατορίου ευγενέστατος και ενδιαφέρεται πολύ για την ικανοποίηση των πελατών. Το φαγητό δεν συνάντησε τις προσδοκίες μας αλλά είμαστε σίγουροι ότι το ενδιαφέρον των ανθρώπων του υπάρχει και όλα θα πάνε καλύτερα

Ευχαριστούμε, shadowplays89
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Στυλάτη διακόσμηση ακόμα κ στον εξωτερικό χώρο, πολλή δροσιά αν κ πήγαμε γύρω στις 5 είχε σημεία για να φας πολύ δροσερά και έξω, άψογο σέρβις, τεράστιες μερίδες κ φανταστικό φαγητό!!! Εξαιρετικά καθαρό εστιατόριο, δεν έχω απολύτως τιποτα αρνητικό να πω...ίσως αν ειχε κ θέα θα ήταν τέλειο!!!!

1  Ευχαριστούμε, de7419
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

Με λογαριασμό αρκετά πάνω απο τον μέσο όρο ενος ζευγαριού το κέρασμα στο τέλος ηταν ενα μπουκάλι νερό (?) το οποιο κανεις δεν κατάλαβε γιατι το έφεραν και γενικά δεν μου εχει ξανατύχει ποτε .
Το κότσι επιεικώς μετριο προς κακό . Κολοκυθοκορφαδες καλοί, σύγκλινο επίσης καλό , κεμπάπ νόστιμο .

Ευχαριστούμε, SpyrosP220
Ο/η gklez, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του 'Ηταν Καιρός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κύριε Καλησπέρα σας
Σας ευχαριστούμε πολύ γιατην επισκεψη σας στο εστιατόριο μας
Εαν δεν κάνουμε λάθος, είσασταν 3 άτομα ενα Ζευγάρι μ ενα παιδί.
Για το κότσι το οποίο αναφέρεστε ειχε καταναλωθεί μέχρι τέλους κ εαν διαβάσετε κριτικές έχει τεράστια απήχηση κατά τα λεγόμενα των πελατών μας.
Τέλος ειναι πολιτική της επιχειρησης μας να υπάρχει νερό προς καταναλώσει καθ όλη την διάρκεια της παραμονής σας στο εστιατόριο μας.
Αυτός είναι κ ο μοναδικός λόγος που δεν σας χρεώθηκε.

'Ηταν Καιρός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρεόπολη, Περιοχή Λακωνίας
Αρεόπολη, Περιοχή Λακωνίας

Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας
Λιμένι, Περιοχή Λακωνίας

'Ηταν Καιρός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!