Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίος και καθαρός χώρος, τέλειο πρωινό, ιδανική τοποθεσία. Η Δώρα έτοιμη να βοηθήσει με ο,τιδήποτε χρειαστεί και μια λύση για κάθε πρόβλημα. Απόλυτη ησυχία, άψογη εξυπηρέτηση. Από τα καλύτερα στην περιοχή.
*Το κρεβάτι στο Γαία είναι ό,τι καλύτερο.

Ευχαριστούμε, C4183YI_
Ο/η Dora Vasilikou, Ιδιοκτήτης του Olea Traditional Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2021

Νέλλη & Βίκυ ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια! Χαρά μου που σας γνώρισα! :)

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Πραγματικά ένας όμορφος ξενώνας, σε ήσυχο μέρος και πολύ κοντά στην Αρεόπολη, στο Λιμένι και το σπήλαιο.
Πρωινό με λίστα επιλογής και η ιδιοκτήτρια πρόθυμη και χαμογελαστή να εξυπηρετήσει κάθε μας επιθυμία.
Το δωμάτιο πεντακάθαρο.
Λαμβάνονται όλα τα μέτρα υγιεινής κατά του covid.
Σίγουρα θα ξαναπάω.
Δώρα ευχαριστούμε πολύ.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Evangelos71

Εγώ ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια! Με χαρά θα σας περιμένω και πάλι!

Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021

Η διαμονή μας στο Olea θα μας μείνει αξέχαστη, τόσο σε εμάς όσο και στο μικρό μας, που ξετρελάθηκε με τη σοφίτα στο δωμάτιο "Θέα". Ένας χώρος ζεστός, φιλόξενος και καλαίσθητος με όλες τις παροχές και ανέσεις. Η τοποθεσία άριστη, σε κομβικό σημείο για να γνωρίσεις όλα τα δημοφιλή αξιοθέατα και παραλιες της περιοχής. Όσον αφορά την οικοδέσποινα τα λόγια είναι περιττά. Χαμογελαστή, ευγενική, φιλική, εξυπηρετική και πολύ οργανωτική. Με το που φτάσαμε μας έδωσε εκτυπωμένο χάρτη της περιοχής, με όλα τα αξιοθέατα και τις παραλίες, που αξίζει να επισκεφτουμε, καθώς και προτάσεις με τα καλύτερα εστιατόρια και καφέ της περιοχης. Σίγουρα αν θα επισκεφτουμε ξανά την περιοχή, θα προτιμήσουμε το "Olea". Κυρία Δώρα ευχαριστούμε πολύ για τη φιλοξενία!!!

Ευχαριστούμε, Paradise463678
Ο/η Dora Vasilikou, Ιδιοκτήτης του Olea Traditional Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2021

Εγώ σας ευχαριστώ οικογενειακώς για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Πολύ προσεγμένο και καλόγουστο κατάλυμα. Παραδοσιακό αλλά και πρακτικό! Πεντακάθαρο, με σεβασμό και φιλική προσέγγιση προς τον επισκέπτη! Τόσο το κτίριο όσο και η όλη διακόσμηση του χώρου καταδεικνύει εξαιρετικό γούστο και προσεγμένες επιλογές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, christH8449NO
Ο/η Dora Vasilikou, Ιδιοκτήτης του Olea Traditional Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια! Χαρά μου που σας γνώρισα :)

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2021

Όλα υπέροχα! Η τοποθεσία εξαιρετική για εξερεύνηση όλων των όμορφων προορισμών από Λιμένι μέχρι και Ταίναρο. Η Δώρα καταπληκτική, το δωμάτιο πεντακάθαρο, το πρωινό άριστο! Ευχαριστούμε για όλα, θα ξανάρθουμε γιατί 3 μέρες ήταν λίγες τελικά..

Ευχαριστούμε, sotirisaggeliki

Με χαρά θα σας περιμένω και πάλι! Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!