Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η πισίνα ήταν άδεια όταν φτάσαμε ,μετά από πολυ πίεση την γέμισαν !!!
Ο χώρος της πισίνας περιβαλλόταν από πολύ λεπτές ταινίες από νάιλον ! (Στο γκρουπ υπήρχαν οικογένειες με μικρά παιδάκια και ήταν πολύ επικίνδυνο να πέσουν στην πισίνα, όντας αυτή άδεια).
Τα δωμάτια είναι απαίσια , βρώμικο πάτωμα και οι επιφάνειες σκονισμένες ,τα πλακάκια του μπάνιου είχαν μούχλα . Κατσαρίδες στα δωμάτια ! Τα κουφώματα είναι παμπάλαια ,στα μη ανακαινισμένα δωμάτια , και η πόρτα δεν έκλεινε καλά Ε αποτέλεσμα να

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Chrys_tourism
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από επίσκεψη στο εν λόγω κατάλυμα και αφού είχε προηγηθεί τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο.....ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί η αίθουσα του γυμναστηρίου απο πελάτη που δε μένει στο ξενοδοχειο.....η απάντηση της νέα υπαλλήλου και της υπεύθυνης καθώς και της ιδιοκτήτριας ήταν αρνητική με προφαση ότι έχει αλλάξει υπάλληλος και ο καθένας κάνει το δικο του.....Ακόμη και η επίσκεψη στο μπαρ και στη πισίνα δεν επιτρεπεται αν δε μενεις στο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, George M
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Η απλότητα του χώρου κυριαρχεί. Η τοποθεσία άριστη, με καθαρή θάλασσα ακριβώς στα πόδια σου. Πολύ κοντά στο κέντρο του Αδαμαντα. Η καθαριότητα άψογη (κάθε μέρα αλλαγή σεντονιων και πετσέτες). Ευγενικό προσωπικό.
Το μόνο αρνητικό, το λιτό πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Βασιλεία Σ
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2019

Μείναμε στο ξενοδοχείο για ένα συνέδριο που παρακολουθήσαμε. Η πρώτη εντύπωση όταν είδαμε το ξενοδοχείο ήταν πολύ θετική. Δυστυχώς δεν επαληθεύτηκε στη συνέχεια της διαμονής μας. Η εξυπηρέτηση ανεπαρκέστατη. Το πρώτο βράδυ γυρίζοντας στο ξενοδοχείο ζήτησα λίγο νερό για το μωρό και μου είπαν ότι δεν έχουν. Τους έδειξα κάποια μπουκάλια που ήταν εκεί και μου είπαν ότι είναι για το γκρουπ που περιμένουν και δε μπορούν να μου δώσουν!. Μου είπαν ότι έπρεπε μέσα στη νύχτα να περπατήσω με το μωρό, να πάω να πάρω από το περίπτερο στο λιμάνι! Μείναμε μια επιπλέον μέρα λόγω απαγορευτικού των πλοίων και μας μετέφεραν σε ΄ένα άλλο δωμάτιο στο ισόγειο, το οποίο ήταν βρώμικο και το νερό στο μπάνιο έτρεχε καφέ!! Σαν σκουριά. Όταν παραπονέθηκα στην καμαριέρα μου είπε ότι συμβαίνει συχνά ενώ στη ρεσεψιόν ότι είναι η πρώτη φορά που το ακούν. Το ξενοδοχείο σε αυτή την πλευρά ήταν τελείως παρατημένο με σοβάδες να πέφτουν. Όταν ζητήσαμε να μας βοηθήσουν με το πλοίο δε μπήκαν στον κόπο να τσεκάρουν στον υπολογιστή και αν θέλαμε να μείνουμε μια επιπλέον νύχτα έπρεπε να φύγουμε πριν τις δέκα το πρωί. Λόγω αυτής της αδιάφορης συμπεριφοράς αποφασίσαμε να φύγουμε εσπευσμένα και να αναζητήσουμε άλλο ξενοδοχείο. Ευτυχώς γιατί δεν έπρεπε να πια να παρακαλάμε για τα προφανή της σωστής εξυπηρέτησης. Κρίμα γιατί βρίσκεται σε μια ωραία τοποθεσία κοντά στη θάλασσα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μη μείνετε σε δωμάτιο του ισογείου
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nefeligreece
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2019

Όλα ήταν πολύ καλά σε σχέση με την τιμή του. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από την ρεσεψιόν, πρόθυμοι να σε βοηθήσουν.Τα δωμάτια πολύ καθαρά.Το μόνο αρνητικό είναι ότι το πρωινό ήταν λιτό.

Θα το πρότεινα!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019