“Όλα υπέροχα πραγματικά !”
Κριτική για: Nostos Seafood Experience

Nostos Seafood Experience
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Το φαγητό άψογο χωρίς υπερβολές! Φυσιολογικές τιμές, το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ γρήγορο σερβίρισμα ! Ο χώρος τέλειος... αξίζει τεεερμα το μαγαζί !

Ευχαριστούμε, Simewni

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό φαγητό από την αρχή ως το τέλος πάνω στο κύμα. Εξαιρετικό σέρβις, πολύ ευγενικό προσωπικό! Αν σας φέρει ο δρόμος προς τη Μήλο να έρθετε σίγουρα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, peggypol96
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ φαγητό !
Άριστο περιβάλλον,όμορφη θέα, εξαιρετική σύνθεση μενού! Ιδιαίτερες γεύσεις, επαγγελματίες όλοι!
Εξειδικευμένο προσωπικό!
Όλα φρέσκα- όλα νόστιμα!
Ίσως το μοναδικό εστιατόριο με γαστρονομικό ενδιαφέρον!
Ευχαριστούμε πολύ!
Εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!
Υ. Γ. Αλέξανδρος

Ευχαριστούμε, AlexandrosAndr
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020

Τρίτο βράδυ στο νησι και καθώς ήταν η πρώτη μας φορά, συνεχώς ρωτούσαμε ντόπιους για καλό μαγαζί για θαλασσινά και ψάρι! Δεν ήταν τυχαίο το γεγονός ότι όλοι μας πρότειναν το Nostos! Εστιατόριο δίπλα στο λιμάνι, ένας παρά πολύ ωραίος χώρος με εξαιρετικά πιάτα και φρέσκα ψαρια! Το προσωπικό απίστευτα εξυπηρετικό και ευγενικό δίνοντας το 100% σε όλα τα τραπέζια ακόμα και οταν το εστιατόριο ήταν γεμάτο! Η σφυρίδα που πήραμε ήταν φρέσκα και πολύ ωραία ψημένη, και το παιδί που μας εξυπηρέτησε (ένας αρκετά νεαρός στην ηλικία με γυαλάκια) παρά πολύ ευγενικός και επαγγελματίας παρά το νεαρό της ηλικία του! Οι τιμές αρκετά καλές για αυτό που προσφέρει το μαγαζί αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι θαλασσινά και τα θαλασσινά δεν γίνεται να είναι φθηνά αν θέλεις καλή ποιότητα! Το πέρασαν της πορτοκαλι πίτας στο τέλος μας ενθουσίασε! Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθουμε αν ξαναβρεθούμε στη μήλο!

Ευχαριστούμε, _R8326LC
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αστακομακαρονάδα ήταν το κυρίως πιάτο μας. Έγινε κράτηση προκειμένου να βρουν φρέσκο αστακό (δεν μαγειρεύουν υλικά που δεν είναι φρέσκα!). Φάγαμε υπέροχα σε τιμές τσιμπημένες (απόλυτα λογικό αν θες να φας αστακό, δίπλα στο κύμα, στη Μήλο!). Θα 'θελα μόνο να ακούσω και τη φράση "— Εμείς ως γλυκό κερνάμε πορτοκαλόπιτα, αλλά υπάρχουν και τα γλυκά του καταλόγου" (διότι τα γλυκά ήταν ακριβούτσικα...)

Ευχαριστούμε, costaa735

Nostos Seafood Experience: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολλώνια, Μήλος
Πλάκα, Μήλος

Nostos Seafood Experience: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!