Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος ζεστός χώρος με εύκολο πάρκινγκ.Τιμες λογικές για αυτό που προσφέρει.Τωρα εάν εξαιρέσουμε το ότι αναγκάστηκε η οικογένεια μου και εγώ να κοιμηθεί μέσα σε ένα δωμάτιο που βρωμαγε τσιγάρο την πρώτη μέρα και με όλη μέρα ανοιχτά παράθυρα μεσα στο Δεκεμβρη κάπως καλύτερα την δεύτερη μέρα οκ.Οσο αφορά το πρωινό ανεπαρκής έως απαράδεκτο.Τουλαχιστον ας το αναφέρει στο ίντερνετ ως δώρο...μην το χρεώνεται.
Καλά θα ήταν οι υπεύθυνοι να διαβάσουν τι προβλέπει ο κανονισμός για τα αστέρια που έχουν βάλει στα δωμάτια.Ειναι κρίμα όμως γιατί δεν αξίζει τέτοια βαθμολογία για τέτοια θέματα.
Όπως και να έχει αξίζει μια επίσκεψη.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Cruiser797351
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολλες οι επιλογες για να μεινεις σε στη λιμνη...η περιοχη ειναι γεματη καταλλυματα απο πολυ οικονομικα εως πιο ακριβα για τις παρεχομενες ανεσεις... ηταν η 2η φορα που ειχα διαμονη στις νεφελες πολυ ικανοποιητικα δωματια σε καλη τοποθεσια ισως απο τα καλυτερα εκει γυρω...σημαντικο το ποσο καθαρο ηταν κ ζεστο τα παγωμενα βραδια

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Vaios P
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2016

Τα δωμάτια και τα έπιπλα καινούργια και πεντακάθαρα, όμως δεν το ευχαριστηθήκαμε γιατί όλη την ημέρα βούιζε ο κυκλοφορητής του καλοριφέρ έσβηνε μόνο το βράδυ. Είχαμε κλείσει τρίκλινο και το τρίτο κρεβάτι ήταν πτυσσόμενος μονοθέσιος καναπές που το στρώμα του ήταν 3 μαξιλάρες. Η απογοήτευση ήταν το πρωϊνο για περιοχή που φημίζεται για τα πρωϊνά της. Αντί για πίτες σπιτικές μαρμελάδες και τοπικά εδέσματα ερχόταν καλαθάκι από την προηγούμενη το βράδυ με τυποποιημένα προϊόντα και γάλα εβαπορέ. Αυτή ήταν η έκπληξη - απογοήτευση με το καλαθάκι πρωϊνου. Δεν υπάρχει καν αίθουσα - reception για καφέ ή για χαλάρωση το χειμώνα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Angela P
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2015

Ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο στην λίμνη Πλαστήρα. Πολύ λίγες οι μέρες αλλά πραγματικά άξιζαν. Μόλις φτάσαμε ο κος Παναγιώτης μας έδειξε το δωμάτιο, το οποίο ήταν εξαιρετικό! Πεντακάθαρο, μεγάλο, με απίστευτη θέα! Όταν άρχιζε και βράδιαζε ανάβαμε το τζάκι και πίναμε καφεδάκι δίπλα. Κάθε πρωί μας περίμενε ένα καλαθάκι με πρωινό έξω από την πόρτα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, Elias G
Ο/η Katerina N, Ιδιοκτήτης του Νεφέλες Λίμνη Πλαστήρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας. θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2015

Μαζευτήκαμε παρέα και ξεκινήσαμε για τη Λίμνη Πλαστήρα να γιορτάσουμε το Πάσχα. Φτάνοντας στις Νεφέλες μας περίμενε ο ιδιοκτήτης να μας καλωσορίσει και να μας εξυπηρετήσει δίνοντας μας όλες τις απαραίτητες πληροφορίες! Τακτοποιηθήκαμε σε πεντακάθαρα και πολύ άνετα δωμάτια με το τζάκι έτοιμο για άναμμα! Κάθε πρωί πριν ξεκινήσουμε τις βόλτες μας ένα όμορφο καλάθι για πρωινό μας περίμενε. Η Κυριακή του Πάσχα πάντως θα μας μείνει πραγματικά αξέχαστη..Όλοι μαζεμένοι στο barbeque να ψήνουμε και να γιορτάζουμε! Περάσαμε πολύ όμορφα και σίγουρα θα ξαναπάμε στις Νεφέλες!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους