TripAdvisor
Νεοχώρι
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2016

Τα δωμάτια και τα έπιπλα καινούργια και πεντακάθαρα, όμως δεν το ευχαριστηθήκαμε γιατί όλη την ημέρα βούιζε ο κυκλοφορητής του καλοριφέρ έσβηνε μόνο το βράδυ. Είχαμε κλείσει τρίκλινο και το τρίτο κρεβάτι ήταν πτυσσόμενος μονοθέσιος καναπές που το στρώμα του ήταν 3 μαξιλάρες. Η απογοήτευση ήταν το πρωϊνο για περιοχή που φημίζεται για τα πρωϊνά της. Αντί για πίτες σπιτικές μαρμελάδες και τοπικά εδέσματα ερχόταν καλαθάκι από την προηγούμενη το βράδυ με τυποποιημένα προϊόντα και γάλα εβαπορέ. Αυτή ήταν η έκπληξη - απογοήτευση με το καλαθάκι πρωϊνου. Δεν υπάρχει καν αίθουσα - reception για καφέ ή για χαλάρωση το χειμώνα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Angela P
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2015

Ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο στην λίμνη Πλαστήρα. Πολύ λίγες οι μέρες αλλά πραγματικά άξιζαν. Μόλις φτάσαμε ο κος Παναγιώτης μας έδειξε το δωμάτιο, το οποίο ήταν εξαιρετικό! Πεντακάθαρο, μεγάλο, με απίστευτη θέα! Όταν άρχιζε και βράδιαζε ανάβαμε το τζάκι και πίναμε καφεδάκι δίπλα. Κάθε πρωί μας περίμενε ένα καλαθάκι με πρωινό έξω από την πόρτα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, Elias G
Ο/η Katerina N, Ιδιοκτήτης του Νεφέλες Λίμνη Πλαστήρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας. θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2015

Μαζευτήκαμε παρέα και ξεκινήσαμε για τη Λίμνη Πλαστήρα να γιορτάσουμε το Πάσχα. Φτάνοντας στις Νεφέλες μας περίμενε ο ιδιοκτήτης να μας καλωσορίσει και να μας εξυπηρετήσει δίνοντας μας όλες τις απαραίτητες πληροφορίες! Τακτοποιηθήκαμε σε πεντακάθαρα και πολύ άνετα δωμάτια με το τζάκι έτοιμο για άναμμα! Κάθε πρωί πριν ξεκινήσουμε τις βόλτες μας ένα όμορφο καλάθι για πρωινό μας περίμενε. Η Κυριακή του Πάσχα πάντως θα μας μείνει πραγματικά αξέχαστη..Όλοι μαζεμένοι στο barbeque να ψήνουμε και να γιορτάζουμε! Περάσαμε πολύ όμορφα και σίγουρα θα ξαναπάμε στις Νεφέλες!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΒΑΓΙΑ Τ
Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2015

Κυριακή των Βαίων απόγευμα με ομίχλη φτασαμε στο υπέροχο ξενοδοχείο. Τεράστιο ολοκάθαρο δωμάτιο πλήρως εξοπλισμένο με υπέροχο σαλονάκι μπροστά στο τζάκι και το καλαθάκι της Κοκκινοσκουφίτσας γεμάτο καλούδια για το πρωινό. Ο ιδιοκτήτης εξυπηρετικότατος, μέχρι που μας βρήκε μαγαζί για φαγητό γιατί τα περισσότερα ήταν κλειστά. Κάθε μέρα βρισκαμε το καλαθάκι μας γεμάτο, το τζάκι έτοιμο για άναμμα και το δωμάτιο άψογο.Την Μεγάλη Τετάρτη ξεχιόνισε το δρομάκι για να μπορέσουμε να φύγουμε. Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη διαμονή (αν και ολιγοήμερη)που μας παρείχατε. Ελπίζουμε να σας ξαναεπισκευφθούμε σύντομα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλη περιοχή έχει απίστευτη ησυχία, μόνο ο όκκορας ακούγεται. Καλύτερα είναι τα ισόγεια διαμερίσματα.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
Ευχαριστούμε, boubouZografou
Ο/η Katerina N, Ιδιοκτήτης του Νεφέλες Λίμνη Πλαστήρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Απριλίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας. θα χαρούμε πολύ να μας ξαναεπισκεφτείτε μαζί με την υπέροχη οικογένειά σας.

Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2015

Αυτή η Πρωτοχρονιά θα μου μείνει αξέχαστη και ένας λόγος για αυτό είναι και οι Νεφέλες. Όλα ήταν υπέροχα αλλά πάνω από όλα μας κέρδισε η μοναδική φιλοξενία. Κάθε πρωί ανυπομονούσαμε να βρούμε το καλαθάκι με το πρωινό έξω από την πόρτα μας και να το φάμε μπροστά στο τζάκι. Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πάρτε τηλέφωνο. Σίγουρα θα σας προτείνουν το καλύτερο διαθέσιμο δωμάτιο.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, Giorgos B

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.