TripAdvisor
Νεοχώρι
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2015

Αυτή η Πρωτοχρονιά θα μου μείνει αξέχαστη και ένας λόγος για αυτό είναι και οι Νεφέλες. Όλα ήταν υπέροχα αλλά πάνω από όλα μας κέρδισε η μοναδική φιλοξενία. Κάθε πρωί ανυπομονούσαμε να βρούμε το καλαθάκι με το πρωινό έξω από την πόρτα μας και να το φάμε μπροστά στο τζάκι. Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πάρτε τηλέφωνο. Σίγουρα θα σας προτείνουν το καλύτερο διαθέσιμο δωμάτιο.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, Giorgos B
Ο/η Katerina N, Ιδιοκτήτης του Νεφέλες Λίμνη Πλαστήρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Απριλίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2014

Λίμνη Πλαστήρα ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας, αλλα οι Νεφέλες ακόμη καλύτερα..... καινούρια και καθαρα δωμάτια....με πραγματικά πολύ χώρο, τζάκι να καίει όσο θες και ωραία θέα απο τα παράθυρα.....μου έκανε εντύπωση που το wi-fi έπιανε όντως παντου! Πολύ πολύ προσεγμένη δουλέιά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, Giannis P
Ο/η Katerina N, Owner του Νεφέλες Λίμνη Πλαστήρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιανουαρίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2014

Το ξενοδοχειο υπεροχο!!!το μπαρ και το εστιατορειο πολυ ομορφα διακοσμημενο ,τα δωματια με μεγαλα κρεβατια με τζακι και υπεροχη θεα.Το φαγητο στο εστιατοριο οχι καλο και το χειροτερο τη μερα που φευγαμε χαλασε το ανσανσερ και κατεβεικαμε απο τον τεταρτο οροφο με τισ βαλιτσεσ στα χερια το προσωπικο....ξυλινο...

Συμβουλή για το δωμάτιο: διαλεξτε δωματια στουσ κατω οροφουσ
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
2  Ευχαριστούμε, linatrika

Αγαπητή linatrika. Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας αλλά δεδομένου ότι το ξενοδοχείο μας δεν έχει εστιατόριο και μπαρ αλλά ούτε τέσσερις ορόφους και ασανσέρ προφανώς έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα.