Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Priceline
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα! Αξίζει μόνο και μόνο για τη θέα και το θετικό είναι πως από ότι κατάλαβα όλα τα δωμάτια έχουν θέα στη λίμνη και όλοι οι χώροι, του πρωινού, ο χώρος του φαγητού, η πισίνα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό, ιδιαίτερα η Καλλιόπη στην υποδοχή. Το φαγητό πεντανόστιμο και το πρωινό πολύ καλό και με πολλές επιλογές. Το μπάνιο έχει κάποια θέματα με τα υδραυλικά αλλά ίσως έτυχε στο δωμάτιο μας. Οι χώροι προσεγμένοι και καθαροί.

Ευχαριστούμε, ioannap374
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε πολύ καλή επιλογή που επιλέξαμε το Νεβρός για τις διακοπές μας διότι περάσαμε τέλεια! Δεν το συζητάω , υπέροχη θέα στην Λίμνη Πλαστήρα, η καλύτερη κατά την γνώμη μας, ευχαριστη ατμόσφαιρα στο ξενοδοχείο, ωραίο φαγητό , ευγενικό προσωπικο , τα δωμάτια άνετα .....με το king size κρεββάτι ξετρελαθήκαμε! Και φυσικά από το μπαλονάκι μας είχαμε την Λίμνη στο πιάτο !!!!! Τι να πω δεν υπάρχουν λόγια , πρέπει να το ζήσετε!!!!

Ευχαριστούμε, Stay23935657617
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2021

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ ωραία τοποθεσία και έχει μια πολυτελεια, αλλά η πολυτέλεια για να συνεχίσει σει να είναι ουσιαστική πολυτέλεια χρειάζεται προσπαθεια: συντήρηση, καθαριότητα... Οι μοκέτες ήταν ακαθαριστες, οι σκάλες επίσης, σε αρκετά σημεία βλέπαμε αράχνες.... Κάτω από το μπαλκόνι μας υπήρχαν χορταρια.....Έδειχνε εικόνα εγκατάλειψης.... Το πρωινό κάτω του μετρίου...
Απογοητευτηκαμε....

1  Ευχαριστούμε, Mxch_P
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021

Ότι καλύτερο για μία οικογενειακή απόδραση στη Λίμνη Πλαστήρα είναι το ξενοδοχείο ΝΕΒΡΟΣ!!! Υπέροχο δωμάτιο και πολύ άνετο για τετραμελής οικογένεια!! Ευγενέστατο όλο το προσωπικό!! Άρτιο και πεντανόστιμο πρωινό!! Πολλά συγχαρητήρια στη διεύθυνση του ξενοδοχείου!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, G4275LH_
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021

Ένας εξαιρετικός χώρος!!!! Με μοναδική θέα που σου κόβει την ανάσα!!!Η εξυπηρέτηση και η ευγένεια όλων φοβερή! Υπέροχο φαγητό στο τέλεια ανακαινισμένο εστιατόριο!!Σίγουρα θα ξαναπάμε!! Ευχαριστούμε πολύ για όλα!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _P4184NO