Priceline
eDreams65 $
StayForLong
Agoda.com68 $
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2015

Μείναμε για ένα Σαββατοκύριακο στην περιοχή. Το κατάλυμα είναι σε πολύ σωστή θέση ώστε να έχεις όλη τη λίμνη μπροστά σου. Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, με ένα μπαλκόνι να βλέπει στη λίμνη. Πραγματικά ο ξενώνας αδικείται από τις φωτογραφίες. Είναι πολύ πιο όμορφος και με άλλα χρώματα πολύ πιο ζεστά. Το προσωπικό φιλόξενο και εξυπηρετικό, στο δωμάτιο είχε τζάκι, καναπέ για να καθήσει όποιος θέλει απέναντι από το τζάκι, σεσουάρ για τα μαλλιά, ψυγειάκι, Πολύ όμορφα διακοσμημένος ξενώνας, ξύλο και πέτρα. Σας ευχαριστούμε πολύ. Ήταν ότι χρειαζόμασταν....

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Domniki7
Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2014

Πανέμορφα δωμάτια, μαγευτική θέα, πεντανόστιμο πρωινό, εξαιρετική φιλοξενία. Ο ξενώνας αυτός θα είναι για πάντα στην καρδιά μας. Η Κρίστα και ο Κώστας σε υποδέχονται σαν να σε γνωρίζουν χρόνια, πολύ φιλόξενοι και ευγενέστατοι. Από τα καλύτερα καταλύματα που έχουμε μείνει. Πήγαμε, ξαναπήγαμε και θα ξαναπάμε.......

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2014
Ευχαριστούμε, 1808ALEN
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2013

Μειναμε ενα τριημερο του Δεκεμβριου, βροχερο και κρυο. Η μοναδα ειναι αξιοπρεπης με μεγαλα , ζεστα δωματια,με τζακι, και δωρεαν ξυλα για αυτο, αλλα δυστυχως καποιες λεπτομερειες κανουν μερικες φορες νοημα, στον αν θα ξαναμεινεις καπου ή οχι. Μεσα στο κατα χειμωνο, ειναι απολυτα απαραιτητο τα δωματια να διαθετουν στεγνωτηρα μαλλιων. Και ενω το ξενοδοχειο δεν ειχε πληροτητα, πραγμα που σημαινει οτι για τους 10-12 πελατες που μεναμε εκεινη την περιοδο, θα επρεπε να εχουν προσεξει τα δωματια τους, το δικο μας δεν διεθετε σεσουαρ. Επισης το πρωινο ηταν αρκετα φτωχο, μια δυσαρεστη εκλπηξη, μιας και διεθετε ενα ειδος ψωμιου,φετες του τοστ, τυρι, ζαμπον,δυο πιτες, ενα κεικ, μελι, βουτυρο, μαρμελαδα, και καφε, τσαι, πορτοκαλαδα (!). Μιας και η τιμη του δωματιου δεν ητανε και τοσο φτηνη, αν μη τι αλλο, θα μπορουσε το πρωινο να εχει, καποιο φρουτο, δημητριακα, γιαουρτι, ισως αυγα.
Η εντυπωση που μου εμεινε απο την διαμονη εκφραζεται με το τιτλο παραπανω. ΑΔΙΑΦΟΡΟ.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2012
1  Ευχαριστούμε, Angie L