“Εξαιρετικά!!”
Κριτική για: Ταβέρνα Χρυσοπέλεια

Ταβέρνα Χρυσοπέλεια
Περιγραφή: Το εστιατόριο Χρυσοπέλεια βρίσκεται στο Νεοχώρι και έχει εκπληκτική θέα στη Λίμνη Πλαστηρα! Δοκιμάζοντας ψητά κρέατα της περιοχής μας , φρέσκα λαχανικά , χειροποίητες πίτες, παραδοσιακά μαγειρευτά ακόμα και σούβλες, μαζί με καλό κρασί θα κάνετε ένα απολαυστικο ταξίδι!
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό! Ποιοτικό, μεγάλες μερίδες και πολύ όμορφος χώρος!! Ευγενικό προσωπικό και πολύ προσεγμένος και καθαρός χώρος!! Τιμές ανάλογες του φαγητού!! Εξαιρετική σπαλομπριζολα! Ευχαριστούμε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, nora2121982
Ο/η Νικολεττα Κ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Χρυσοπέλεια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2017

Ευχαριστούμε για την κριτική σας που μας ενθαρρύνει να συνεχίζουμε με ποιότητα και μεράκι να παρέχουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Όμορφος χώρος καινούριος. Μας το πρότεινε το ξενοδοχείο που διαμέναμε (ξενοδοχείο Νεβρός) και σίγουρα αποτέλεσε μία καλή επιλογή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, gianniskaramitso2017

Σας ευχαριστούμε και θα προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017

Βλέποντας στο ίντερνετ φωτογραφίες από τη διακόσμηση και τη διάταξη του χώρου, νομίζει κανείς πως πρόκειται για ένα μαγαζί με απλησίαστες τιμές. Κι όμως πηγαίνοντας εκεί, διαπιστώνει ότι πρόκειται για έναν πανέμορφο, αρχοντικό χώρο, για ένα κατάστημα που σέβεται τους πελάτες του μέσα από το καλαίσθητο περιβάλλον, τους ευγενικούς σερβιτόρους, το ποιοτικότατο φαγητό.Πληρώσαμε 12 ευρώ κατ' άτομο και φάγαμε "του σκασμού". Σίγουρα αξίζει για κάποιον που θα βρεθεί στην περιοχή και θα ψάχνει ποιοτικό φαγητό σε συνδυασμό με ένα όμορφο κλίμα.

2  Ευχαριστούμε, Deppy C

Σας ευχαριστούμε για τα εύστοχα σχόλιά σας ,πράγματι με γνώμονα το ποιοτικό φαγητό, το καθαρό περιβάλλον και τις προσιτές τιμές συνεχίζουμε την προσπάθειά μας για την καλύτερη εξυπηρέτησή των πελατών μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο τον περασμένο Δεκέμβρη και μείναμε έκπληκτοι από την ποιότητα και το περιβάλλον. Πολύ νόστιμα πιάτα, ζεστό και προσεγμένο περιβάλλον, φιλικό service, λογικές τιμές. Ξεχωρίσαμε το αρνάκι στη λαδόκολλα, τη σαλάτα "Πέλεια" καθώς και τα λουκάνικα με αυγά και πατάτες που ήταν για μας ένα flashback στο φαγητό της γιαγιάς από την παιδική μας ηλικία. Εξαιρετικό, θα πηγαίναμε ξανά!

2  Ευχαριστούμε, Μαρία Ζ
Ο/η Νικολεττα Κ, Διευθυντής του Ταβέρνα Χρυσοπέλεια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2017

Το εστιατόριό μας είναι νέο και τα λόγια σας θα μας βοηθήσουνε να συνεχίζουμε για το καλύτερο, ευχαριστούμε.

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο και ζεστό περιβάλον. Ο σερβιτόρος ευγενικότατος και γρήγορος. Γρήγορη και η εξυπηρέτησή μας. Το φαγητό πολύ καλό και μεγάλες μερίδες.Πολύ ωραίο ροζέ κρασί. Μέση τιμή κατ' άτομο 12 ευρώ.Θα ξαναπάμε όπωσδήποτε.

Ευχαριστούμε, veloudosv
Ο/η Νικολεττα Κ, Ιδιοκτήτης του Ταβέρνα Χρυσοπέλεια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Δεκεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε ,πρωταρχικος μας σκοπός είναι η ευχαρίστηση του πελάτη και ταξιδιώτη της περιοχής μας , υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε με το ίδιο ενδιαφέρον

Ταβέρνα Χρυσοπέλεια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νεοχώρι, Περιοχή Καρδίτσας
Καρδίτσα, Περιοχή Καρδίτσας

Πεζούλα, Περιοχή Καρδίτσας
Καρδίτσα, Περιοχή Καρδίτσας

Ταβέρνα Χρυσοπέλεια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!