“Από τις πιο ωραίες γεύσεις που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου ”
Κριτική για: Άρκτος

Άρκτος
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν υπήρχε δυνατότητα να βαθμολόγησω ακόμα πιο ψηλά θα το έκανα! Πεντανόστιμα πιάτα ,χειροποίητες πίτες και γλυκά! Χώρος πολύ ζεστός κ όμορφος! Η οικοδέσποινα απλά υπέροχη φιλόξενη και εξυπηρετική! Δοκιμάστε οπωσδήποτε ταλιατελες χειροποίητες καμένες σε βούτυρο,κεφτεδάκια και τηγανοψωμο! Από γλυκά σίγουρα πορτοκαλόπιτα και μηλόπιτα! Μακάρι να εμένα ακόμα μια βδομάδα για να έτρωγα εδώ κάθε μέρα! Συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, V752CTelenaa

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2021

Απίστευτη εξυπηρέτηση, το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει όσο και να σου προτείνει. Το φαγητό τέλειο. Δοκιμάσαμε λαζάνια καμένα με βούτυρο ένα πιάτο τόσο απλό αλλά για κάποιο λόγο ήταν τέλειο. Το βραστό με τραχανά και το αγριογούρουνο στιφάδο επίσης. Ίσως ήταν ο καιρός ίσως η διάθεση, πάντως η επιλογή μας να κάτσουμε σε αυτό το μαγαζί μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις ώστε να το επισκεφτούμε ξανά. Άλλωστε ο παραφοσιακός οικισμός της Καρύταινας μας ενθουσιάσε οπότε σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, 882mariannep
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2021

Σε ένα πολύ περιποιημένο χώρο μπορείς να απολαύσεις καφέ, γλυκά αλλά και πιάτα ημέρας όλα με το χαμόγελο και την άψογη εξυπηρέτηση από τους ανθρώπους του μαγαζιού.

Ευχαριστούμε, 810makist
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απλά Υπέροχο!
Το Φαγητό, το γλυκό, ο καφές, το σέρβις, η τοποθεσία όλα ήταν τέλεια
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, 80kwnstantinap
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2021

Καθήσαμε για μεσημεριανο, αρνάκι λαδορίγανη εξαιρετικό και πεντανόστιμο όπως και το τηγανόψωμο. Μας εξυπηρέτησαν αμέσως παρόλο που είμασταν μεγάλο γκρούπ. Τα παιδιά που το εχουν ευγενέστατα και με πολύ καλό σέρβις . Σωστοί επαγγελματίες. Μπράβο σας

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, elsasid

Άρκτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελληνικό, Περιοχή Αρκαδίας
Καρύταινα, Περιοχή Αρκαδίας

Δημητσάνα, Περιοχή Αρκαδίας
Στεμνίτσα, Περιοχή Αρκαδίας

Άρκτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!