“πολύ καλό για πρωινό”
Κριτική για: Άρκτος

Άρκτος
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ καλή επιλογή για πρωινό και καφεδάκι. Για φαγητό δεν το συστήνω καθώς είναι πολύ μικρός ο χώρος μέσα και εκεί που οι παρέες πίνουν το ποτό τους εσύ τρώς. Όμως έχει υπέροχη θέα και υπέροχα φαγητά. Τα φαγητά είναι πιο πολύ gourmet από ότι θα έτρωγες σε μία παραδοσιακή ταβέρνα. Πιστεύω ότι συνδυάζει ψαγμένο φαγητό με ποτό.
Το επισκεφτήκαμε και παραμονή Πρωτοχρονιάς. Υπέροχο ρεβεγιόν!

Ευχαριστούμε, Ιωάννα Μ

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε τυχαία σε αυτό το μαγαζι .Ο χώρος πολύ ωραία διακοσμημένος .Παραγγειλαμε μοσχαράκι με χυλοπιτες κ τοπικό τηγανόψωμα .Το φαγητό ήταν πεντανόστιμο κ οι τιμές αρκετα καλές.Υπηρξαν όμως κάποιες ατυχίες στο σέρβις .Οταν μας έφεραν τα σερβίτσια υπήρχαν πάνω μαμούνια κ ο σερβιτόρος φυσικά μας τα άλλαξε.Επισης οι χαρτοπετσέτες στην ψωμιέρα ήταν μέσα στο λάδι από κάποιο φαγητό .Και αυτό μας το άλλαξαν φυσικά κ μας κέρασαν κ τα αναψυκτικά για να μας ζητήσουν συγγνώμη .Πολυ ωραία κ σωστή κίνηση εκ μέρους τους.Νομιζω ότι αξίζει σαν εστιατόριο ,απλά θέλει λίγο μεγαλύτερη προσοχή εκ μέρους τους στα θέματα καθαριότητας κλπ ,που όμως σε περιόδους αιχμής είναι κατανοητό οτο υπάρχει μια παραπάνω πίεση .

Ευχαριστούμε, Efi_Ntivanidou
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχνοντας για ένα μη ψητοπωλειο καταλήξαμε ισως και λίγο τυχαία στον Αρκτο. Και η επιλογή μας δικαίωσε. Καλό ποιοτικό φαγητό γευστικό και σπιτικό. Επίσης η θέα είναι απολαυστική. Δεν δοκιμάσαμε δυστυχώς τα γλυκά γιατί δεν υπήρχε άλλος χώρος οπότε πρέπει να επανέλθουμε

Ευχαριστούμε, Kai T
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

Στην πανέμορφη Καρύταινα βρήκαμε αυτόν τον υπέροχο χώρο! Εισπράξαμε την θαλπωρή του μαγαζιού από την γλυκύτατη οικογένεια που το έχει και από τα παραδοσιακά πιάτα που δοκιμάσαμε!(δείπνο και πρωινό) Ανυπομονούμε να ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, Tzo D
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό καφέ/all day, φωτεινό με πανέμορφη διακόσμηση τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά. Εμείς καθίσαμε στο ισόγειο, προσωπικά η καλύτερη επιλογή, κοντα στο τζάκι. Υπέροχα χειροποίητα γλυκά, τιμές λογικές. Μετανοιωσαμε που δεν πηραμε κατι απο τα φαγητα που εφτιαχναν να δοκιμασουμε

1  Ευχαριστούμε, Αναστασια Τ

Άρκτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρύταινα, Περιοχή Αρκαδίας
Ελληνικό, Περιοχή Αρκαδίας

Δημητσάνα, Περιοχή Αρκαδίας
Στεμνίτσα, Περιοχή Αρκαδίας

Στεμνίτσα, Περιοχή Αρκαδίας
Ζάτουνα, Περιοχή Αρκαδίας

Άρκτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!