“εγω οταν πηγαινω στην Ανδρο το προτιμω γιατι ξερω τους ανθρωπους χρονια .”
Κριτική για: O Γιαννούλης

O Γιαννούλης
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2021

παντως τα φαγητα τους ειναι ωραια και πανω απο ολα ειναι σπιτικα επειδη τα φτιαχνουν μονοι τους οσο αφορα για το περιβαλλον ειναι ευχαριστο και νιωθεις οτι εισαι στο σπιτι σου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _Y2446UC

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2021

Το συγκεκριμένο προσωπικό ηταν τόσο λίγο που περιμέναμε 15 λεπτα για να μαζέψουν τα αποφάγια των προηγούμενων, άλλα τόσα για να μας πάρουν παραγγελία και 50 λεπτά για να μας φέρουν αυτά που θεωρούν εκείνοι πιάτα φαγητού. Πιό λίγες τηγανιτές πατάτες δεν έχω δει σε πιάτο εστιατορίου. Ο τηγανητός γάβρος ήταν παρατηγανισμένος και πεταμένος κυριολεκτικά πάνω σε ένα πιάτο.Οι ντομάτες στην χωριάτικη ζεστές και μετά απο παρατήρηση η κοπέλα που μας σέρβιρε μας ειρωνεύτηκε πως "με τόσο κόσμο θέλουμε και κρύες ντομάτες??????". Γενικά ήταν όλα κάτω του μετρίου και περισσότερο η συμπεριφορά.............

Ευχαριστούμε, Amalia M
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλομαγηρεμένο φαγητό...καλές τιμές...καλό σέρβις..φυσικά και πρέπει να το επισκεφτεί κάποιος. Μπράβο στο εστιατόριο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, KonstantinosP603
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2021

Αν και δεν ηταν πρωτη μας επιλογή, η ταβέρνα του κ.Γιαννούλη μας κέρδισε!Κατσικάκι που λιώνει, μπιφτέκια πεντανόστιμα και ένα ορεκτικό με μελιτζάνα το οποίο μας προτείναν (ευτυχώς) του ονείρου!!! Στις καλυτερες 2-3 επιλογές του νησιού

2  Ευχαριστούμε, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το πρώτο εστιατόριο που επιλέξαμε για το μεσημεριανό μας γεύμα στο νησί της Άνδρου. Το φαγητό μας άφησε απόλυτα ικανοποιημένους καθώς εκτός από χορταστικές μερίδες, είχε και εξαιρετική ποιότητα. Τα κρεατικά ήταν καλοψημένα και οι τηγανητές πατάτες φρέσκες. Οι τιμές είναι προσιτές και το σέρβις πολύ γρήγορο. Διαθέτει ποικιλία στον κατάλογο με πολλές επιλογές ανάμεσα σε παραδοσιακά ελληνικά πιάτα. Έχει όμορφη θέα και ευχάριστο περιβάλλον. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

10  Ευχαριστούμε, Travel_ExperiencesS

O Γιαννούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνδρος, Κυκλάδες
Μπατσί, Άνδρος

O Γιαννούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!