Μια όμορφη μονοήμερη εξόρμηση

Ευχαριστουμε τα yellow boats για την τέλεια ημέρα μας με την ενοικίαση βαρκών! Επισκεφτήκαμε τα... διαβάστε περισσότερα

Alex A
Λιντς, Ηνωμένο Βασίλειο
Όλα τέλεια !!!

Περάσαμε μια καταπληκτική μέρα Εγώ και οι φίλοι μου νοικιάσαμε μια βάρκα 30 ίππων . Η βάρκα ήταν... διαβάστε περισσότερα

_O540IO

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Πολλή καλή εξυπηρέτηση η Βαρκες καθαρές κ με καλή καθοδήγηση του προσωπικού στο μάθημα που μας κάνανε ασφαλές κ προσιτό στης τιμές του

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, H1406LW_
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Πολύ καλή εξυπηρέτηση,είδαμε πολύ όμορφες παραλίες οι οποίες είναι προσβάσιμες μόνο με βάρκα και η Κατερίνα που μας έδειξε πως να οδηγήσουμε ήταν άψογη .

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, thanosk285
Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπευθυνότητα, επαγγελματισμός και πραγματικά μια αξέχαστη εμπειρία! Ζήσαμε μαγικές στιγμές σε αυτή την εμπειρία απ’ τους καλύτερους στο είδος Yellow boats! Ευχαριστούμε, θα το επαναλάβουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, vasecgr
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Η πιο όμορφη μέρα στο νησί!!! όλοι μαζί στην βάρκα και σε μια παραλία που ήταν μόνο δική μας, απολαύσαμε το πιο χαλαρωτικό μπάνιο για ώρες στην παραλία ξένοιαστα, με ασφάλεια. Μια εμπειρία που γεμίζει ενέργεια, διάθεση και επιθυμία να επιστρέψω σε αυτό το μαγικό νησί!!!

Ευχαριστούμε, kyriaci
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Φανταστική εμπειρια να ανακαλυπτεις κολπισκους στην ομορφη κεφαλονια , με τη παρεα σου...το yellow boat μας (σκαφος με τεντα και μικρη μηχανη) ηταν super ,ασφαλες ,σε πολυ καλη κατασταση ,το μαθημα χρησιμο απο ευγενικο και εμπειρο προσωπικο και οι διακοπες μας αφησαν τις ωραιοτερες εντυπωσεις λογω αυτων των τριων εξαιρετικων εξορμησεων...!!!

Ευχαριστούμε, GelM19