Μια όμορφη μονοήμερη εξόρμηση

Ευχαριστουμε τα yellow boats για την τέλεια ημέρα μας με την ενοικίαση βαρκών! Επισκεφτήκαμε τα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021
Alex A
Λιντς, Ηνωμένο Βασίλειο
Όλα τέλεια !!!

Περάσαμε μια καταπληκτική μέρα Εγώ και οι φίλοι μου νοικιάσαμε μια βάρκα 30 ίππων . Η βάρκα ήταν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021
_O540IO

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Η πιο όμορφη μέρα στο νησί!!! όλοι μαζί στην βάρκα και σε μια παραλία που ήταν μόνο δική μας, απολαύσαμε το πιο χαλαρωτικό μπάνιο για ώρες στην παραλία ξένοιαστα, με ασφάλεια. Μια εμπειρία που γεμίζει ενέργεια, διάθεση και επιθυμία να επιστρέψω σε αυτό το μαγικό νησί!!!

Ευχαριστούμε, kyriaci
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Φανταστική εμπειρια να ανακαλυπτεις κολπισκους στην ομορφη κεφαλονια , με τη παρεα σου...το yellow boat μας (σκαφος με τεντα και μικρη μηχανη) ηταν super ,ασφαλες ,σε πολυ καλη κατασταση ,το μαθημα χρησιμο απο ευγενικο και εμπειρο προσωπικο και οι διακοπες μας αφησαν τις ωραιοτερες εντυπωσεις λογω αυτων των τριων εξαιρετικων εξορμησεων...!!!

Ευχαριστούμε, GelM19
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Πήραμε μια βάρκα με τριάντα ίππους μηχανή. Κάνουν μάθημα πριν δώσουν την βάρκα το οποίο έχει αρκετές πληροφορίες έτσι ώστε και να μην έχετε οδηγήσει ποτέ ξανά να νιώσετε ασφαλής και σίγουροι να οδηγησετε μόνοι σας.
Οι βάρκες πεντακάθαρες και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό!

Ευχαριστούμε, Aggelos T
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Απίθανη μέρα!!! Πήγα με την παρέα μου και πήραμε μια μεσαία βάρκα. Πολύ λογικές τιμές. Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Πολύ ευγενικά τα παιδιά που δούλευαν εκεί!

Ευχαριστούμε, 984katerinap
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξερεύνηση των παραλιών της Αγίας Ευφημιας είναι κάτι που οπωσδήποτε πρέπει να ζήσεις! Η ομορφιά ενός νησιού αναδεικνύεται μέσα από τις παραλίες του και για αυτό η βόλτα με βάρκα είναι η καλύτερη ευκαιρία να τη δεις! Τα Yellow Boats εκπληρώνουν όλες σου τις επιθυμίες και απαιτήσεις για μια εμπειρία σαν αυτή. Ξεχωρίζει η ευγένεια και η φροντίδα των ανθρώπων που στηρίζουν τα Yellow Boats!!! Νιώθεις ασφαλής από την πρώτη στιγμή που έρχεσαι σε επαφή μαζί τους. Η καθαριότητα, η αξιοπιστία, το ενδιαφέρον που σου δείχνουν είναι μοναδικά !!! Πραγματικά αξίζει να ζήσεις αυτήν την εμπειρία με τα Yellow Boats έστω και μια φορά στη ζωή σου!!!

Ευχαριστούμε, Orsalena