Μια όμορφη μονοήμερη εξόρμηση

Ευχαριστουμε τα yellow boats για την τέλεια ημέρα μας με την ενοικίαση βαρκών! Επισκεφτήκαμε τα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021
Alex A
Λιντς, Ηνωμένο Βασίλειο
Όλα τέλεια !!!

Περάσαμε μια καταπληκτική μέρα Εγώ και οι φίλοι μου νοικιάσαμε μια βάρκα 30 ίππων . Η βάρκα ήταν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021
_O540IO

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Πήραμε μια βάρκα με τριάντα ίππους μηχανή. Κάνουν μάθημα πριν δώσουν την βάρκα το οποίο έχει αρκετές πληροφορίες έτσι ώστε και να μην έχετε οδηγήσει ποτέ ξανά να νιώσετε ασφαλής και σίγουροι να οδηγησετε μόνοι σας.
Οι βάρκες πεντακάθαρες και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό!

Ευχαριστούμε, Aggelos T
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Απίθανη μέρα!!! Πήγα με την παρέα μου και πήραμε μια μεσαία βάρκα. Πολύ λογικές τιμές. Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Πολύ ευγενικά τα παιδιά που δούλευαν εκεί!

Ευχαριστούμε, 984katerinap
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξερεύνηση των παραλιών της Αγίας Ευφημιας είναι κάτι που οπωσδήποτε πρέπει να ζήσεις! Η ομορφιά ενός νησιού αναδεικνύεται μέσα από τις παραλίες του και για αυτό η βόλτα με βάρκα είναι η καλύτερη ευκαιρία να τη δεις! Τα Yellow Boats εκπληρώνουν όλες σου τις επιθυμίες και απαιτήσεις για μια εμπειρία σαν αυτή. Ξεχωρίζει η ευγένεια και η φροντίδα των ανθρώπων που στηρίζουν τα Yellow Boats!!! Νιώθεις ασφαλής από την πρώτη στιγμή που έρχεσαι σε επαφή μαζί τους. Η καθαριότητα, η αξιοπιστία, το ενδιαφέρον που σου δείχνουν είναι μοναδικά !!! Πραγματικά αξίζει να ζήσεις αυτήν την εμπειρία με τα Yellow Boats έστω και μια φορά στη ζωή σου!!!

Ευχαριστούμε, Orsalena
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αποφασίσαμε με την παρέα να νοικιάσουμε μια βάρκα και ήταν η καλύτερη εμπειρία μας στο νησί. Όλα όλα ήταν τέλεια. Άψογη εξυπηρέτηση, καθαρές βάρκες, ευγενείς άνθρωποι μας εξασφάλισαν μια μέρα απόλυτης χαλάρωσης και μία απομνημόνευτη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, walter b
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020

Απίστευτη εμπειρία!! YELLOW BOATS=ΑΝΕΜΕΛΙΑ!! Η ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.
Είδαμε τέλειες απομονωμένες παραλίες. Τα νερά σμαραγδένια. Παράδεισος! Πηγαίνουμε κάθε χρόνο.
Να πάτε οπωσδήποτε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020