“Περασμένα μεγαλεία”
Κριτική για: Katholiki

Katholiki
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μετα απο πολυ καιρο ειπαμε να επισκεφθουμε τα φημισμένα σουβλάκια της καθολικής αλλα δυστυχώς δεν ήταν καλή μέρα.
Ευγενέστατο το προσωπικό γρήγοροι οκ
Αν εξαιρέσουμε την χωριάτικη και την ποικιλία τηγανητών μελιτζάνα κτλ τα υπολοιπα θεωρώ ήταν μέτρια η άνευ ουσίας
Το σουβλάκι κοτόπουλο ήταν ανεκτό και τα φημισμένα σουβλάκια χοιρινά νομίζω εχω φαει αρκετά καλύτερα σε σουβλατζίδικο της γειτονιάς μου
Παραγγείλαμε και μια μοσχαρίσια που θα έπρεπε να την επιστρέψουμε αλλα δεν θέλαμε να χαλάσουμε τη διάθεση της ημέρας
Η μπριζόλα απλά ήταν ψημένη χάλια και αναρωτιόμασταν όλοι αν ήταν τελικα μοσχάρι η χοιρινό
Κλείνοντας θα ξαναγράψω οτι μια κριτική δεν ειναι ενδεικτική γιατι το μαγαζί λειτουργεί πολλα χρόνια και μακάρι να υπάρχει για αλλα τόσα
Απλά μάλλον δεν ήταν η μέρα μας!!!

Ευχαριστούμε, georgecI8695GR

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020

Πολύ ωραίο παραδοσιακό φαγητό! Η χωριάτικη σαλάτα είναι η καλύτερη ever όπως και οι ρεβυθοκεφτέδες! Πολύ καλό σέρβις! Για πολλά χρόνια το αγαπημένο μας εστιατόριο! Ευχαριστούμε πολύ!

Ευχαριστούμε, CharoulaS1
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολλοί μας το συνέστησαν, όμως το φαγητό δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες. Τα πιταρουδια ήταν καμένα, τα σουβλάκια όπως και όλα τα υπόλοιπα παραψημενα, τίποτα δεν άξιζε.

Ευχαριστούμε, travelcycle
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πλούσιο σε ποσότητα και πολύ καλή ποιότητα φαγητού. Τιμές λογικές και προσιτές. Ωραία ποιότητα κρέατος και κρασιού. Κέρασμα στο τέλος παγωτάκι.

Ευχαριστούμε, taxidiotissa78
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020

Πολύ ωραία ατμόσφαιρα με φαγητό εκλεκτό... πιταρουδια.,ντολμαδακια λ, τυροκεφτεδες!!! περιβαλλον φιλικό κ χαμογελαστό, επίσης τα ψητά γευστικότατα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, makisteavelling

Katholiki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Katholiki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.