“Δοκιμάστε οπωσδήποτε το κότσι”
Κριτική για: Marinada Comfort Food

Marinada Comfort Food
Περιγραφή: Όταν η ελληνική κουζίνα συναντά τη δημιουργία, συμβαίνει κάτι ωραίο. Έτσι ξεκινάει λοιπόν το σύγχρονο και παράλληλα comfort γαστρονομικό ταξίδι της marinada. Με βάση μας τις γνώριμες ελληνικές γεύσεις γεμάτες αναμνήσεις, ξεκινήσαμε να σκεφτόμαστε, να πειραματιζόμαστε και να δοκιμάζουμε, δημιουργώντας νόστιμα πιάτα που μας γεμίζουν ζεστασιά και μας εκπλήσσουν ευχάριστα. Στόχος μας; Η ελληνική παράδοση δοσμένη με σύγχρονες τεχνικές, δημιουργικότητα και μεράκι. Καλώς ήρθατε στη #marinada #GreekCuisine #Contemporarytastes
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021

Δεν μπαίνω και πολυ συχνά στη διαδικασία να κάνω κριτική αλλά πραγματικά αυτό το πιάτο ήταν πεντανόστιμο! Μείναμε όλοι ευχαριστημένοι μπράβο παιδιά

Ευχαριστούμε, Katerina_Biz

Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021

Ήταν όλα απίστευτα, από την εξυπηρέτηση μέχρι και αυτή τη μοσχαρίσια ταλιάτα που ήταν πραγματικά….του ονείρου! Θα ξανά έρθουμε σίγουρα

Ευχαριστούμε, _N4561P
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε πρόσφατα το συγκεκριμένο μαγαζί και η αλήθεια είναι ότι μείναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι από την ποιότητα των πιάτων και το πόσο προσεγμένα ήρθανε στο τραπέζι μας, από το φιλικό περιβάλλον του μαγαζιού καθώς και από το γρήγορο και ευγενικό προσωπικό. Σίγουρα θα σας ξανά προτιμήσουμε!!

Ευχαριστούμε, lefte_17
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν πολύ νόστιμα… Ενδιαφέρων συνδυασμοί!!! Θα ξαναπηγαίναμε ευχαρίστως!!
Κότσι αρνίσιο εξαιρετικό …! Πολύ προσεγμένα όλα τα πιάτα!!

Ευχαριστούμε, Γιώργος Π
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2021

Πάρα πολύ γευστικά πιάτα , συγχαρητήρια στους μάγειρες! Εγγυημένη επιλογή το χιουνκιάρ και το ψητό κατασαρόλας με πουρέ γλυκοπατάτας, φοβερός ο κατσικίσιος κορμός και μεγάλη ποικιλία σε κρασιά. Ζεστό κλίμα και εξαιρετικά ευγενικό, γρήγορο και εξυπηρετικό σέρβις. Το παλικάρι που μας πήρε παραγγελία ήταν άμεσος, ευχάριστος και πλήρως καταρτισμένος.
Θα είναι από τις πρώτες επιλογές μας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, N6970XX_

Marinada Comfort Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εύοσμος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Marinada Comfort Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!