“Δεν θα ξαναετρωγα ζυμαρικά εκεί”
Κριτική για: Subito

Subito
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2021

Πήγαμε δύο άτομα , κ πήραμε τορτελινια με κόκκινη σάλτσα , πένες με μια λευκή με κοτόπουλο, κ μια σαλάτα που την περιέγραφε ο κατάλογος μαρουλι- ροκα- μπλε τυρί - καρύδια κλπ, στις δυόμιση το μεσημέρι.
Μετά από κοντά ενα μισάωρο που περιμέναμε εκεί, ήρθε η παραγγελία. Κ οι πένες κ τα τορτελινια τόσο παραβρασμένα που πολλά είχαν διαλυθεί . ειδικά οι πένες...δεν υπήρχε ούτε μια ολόκληρη.
Στην δε σαλάτα, ψάχναμε να βρούμε το μπλε τυρί τα καρύδια, κ την σως. Ήταν μόνο μαρούλι ρόκα, κ το μαρούλι είχε φύλλα μεγάλα που δεν είχαν καν κοπεί. Είπαμε χοντροκομμένο με το χέρι για να μην οξειδωθεί...αλλα εδώ απλά ολόκληρο φύλλο ριγμένο μέσα.
Δεν θα ξαναεπαιρνα από αυτό το μαγαζί, τουλάχιστον τα συγκεκριμένα πράγματα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, N7312VD_

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2021

Έχω φάει κρέπα γλυκιά, αλμυρή, παγωτό, burger, και club στο παρελθόν. Πρόσφατα δοκίμασα και την πίτσα τους. Σε κανένα απ' όλα αυτά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Ήταν από μέτρια έως και κακά. Η ποικιλία που έχει μπορεί να φανεί χρήσιμη κάποιες φορές ειδικά την νύχτα, αλλά έως εκεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Paoktsaki4
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

η αληθεια ειναι κυριως το επισκεφτομαστε μετα απο καποια νυχτερινη εξοδο. ο λογος? καλυπτει ολα τα γουστα ε αρκετα καλο αποτελεσμα.

Ευχαριστούμε, ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ
Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η πίτσα που παίρνουμε είναι φανταστική .. έχει γενικά μεγάλο μενού και πολλά είδη fast food ! Oι τιμές λίγο τσιμπημενες αλλά αξιζει !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, markalits
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2020

Μου έδωσαν κασεροπιτα χωρίς να χρησιμοποιήσουν τσιμπίδα πιανοντας την κασεροπιτα με τα χέρια εν μέσω πανδημίας.οταν τους έκανα παρατήρηση απλά μου είπαν ότι υπάρχει τσιμπίδα και ότι τα χέρια τους είναι καθαρά.δεν είχαν καν την ευθιξία να μου αντικαταστήσουν την κασεροπιτα.απαραδεκτοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, otasaras E

Subito: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εύοσμος, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Subito: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!