“Μακριά!!!!!”
Κριτική για: Αγραφα

Αγραφα
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2021

Καναμε το λαθος και παγγειλαμε χθες απο αυτο σουβλατζιδικο,
Αρχικά να αναφερω οτι στο τηλεφωνο οταν ζητησαμε γυρο η κοπελα μας ειπε οτι στην περιοχή που είστε δεν πάμε γύρο.....(ντοινγκ...!)
Οι πατάτες και οι πίτες μεσα στην λαδίλα,τα καλαμάκια κάρβουνο-καμμένα!
Το κοτόπουλο εσωσε λίγο την κατάσταση αλλά και πάλι.....Απαγοήτευση!!!!
Φυσικά και δεν θα ξαναπαραγγείλουμε και φυσικά δεν το συστήνω για κανένα λόγο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, S4988AY_

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2021

Έχω παραγγείλει επανηλειμμένως μέσω efood καλαμάκια κοτόπουλο με ψημένο ψωμί και λαδολέμονο και ΠΟΤΕ δεν εχει έρθει σωστά η παραγγελία μου! Παρότι έχω επικοινωνήσει και τ/φ μαζί τους εξακολουθούν να τα φέρνουν λάθος! Σήμερα που ήταν και η τελευταία φορά που παρήγγειλα από το εν λόγω μαγαζί ήταν εκτός των άλλων και όλα κρύα παρότι ήρθε πολύ γρήγορα η παραγγελία μου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, mayrikios
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2020

Δώσαμε την παραγγελία 20.40 και περιμέναμε πάνω από ώρα για να φάμε. Κάπου λέει ο σερβιτορος χάθηκε η παραγγελία (το χαρτάκι)... Αντί για παιδάκια μας φέρανε κόκαλα και ψάχναμε να βρούμε το κρέας. Λυπάμαι πολύ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Στελλα Ρ
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2020

Καναμε ηλεκτρονικά μια παραγγελία την έφεραν την μισή λάθος πήραμε τηλέφωνο για να μας φέρουν την σωστή εκτός την καθυστέρηση όταν ήρθε ο ντελιβερας ζήτησε την παραγγελία πίσω πολύ ξεφτίλες ήθελα να ήξερα για να την ζητήσουν αρα την ξαναχρησιμοποιησαν αλλού τν παραγγελία την ξανά ζεσταναν προφανώς ενας επαγγελματίας δεν θα το εκανε αυτο γι αυτο άλλες φορες εχει τυχει να παρω κρυα η περίεργα ηλιθιοι επρεπε να το εοχα φαει το μισο σουβλάκι

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, lia z
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2019

Παράγγειλα ένα ολόκληρο κοτόπουλο σε παιδάκια. Μέτρησα στην παραγγελία 7 κόκκαλα από μπούτι και σχεδόν καθόλου στήθος κοτόπουλο οπότε δύο πράγματα μπορεί να είχαν συμβεί. 1) δεν ήταν κοτόπουλο αλλά σαρανταποδαρούσα. 2) -και πιθανότερο-, όταν ζητάς κοτόπουλο παιδάκια κοιτάνε να ξεφορτωθούν ότι κόκκαλα μάζεψαν από το ξεκοκκάλισμα κοτόπουλων που χρησιμοποιήθηκαν για καλαμάκια, μπιφτέκια κλπ. Όπως τους είπα και στο τηλέφωνο, τον πελάτη τον κοροϊδεύεις μια φορά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, dims1234

Αγραφα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Δημήτριος, Αττική

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Αγραφα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!