Αποθήκευση
Το οικογενειακό mall στα νότια προάστια

Ωραίος χώρος στον οποίο μπορείς να συνδυάσεις καφέ, φαγητό, διασκέδαση και φυσικά ψώνια, χωρίς να... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018
webmastoras
Μακάρι να'χαμε και στα Χανιά!

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2018
qstas27
Χανιά, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2018

Έχω πάει με την οικογένειά μου αρκετές φορές λόγω ότι η γυναίκα μου είναι από Αθήνα.Πολύ ωραίο μέρος για μια οικογένεια(καφές,παιδότοπος,σινεμά,φαγητό κ.τ.λ)πολύ θα ήθελα να είχαμε και στα Χανιά ένα παρόμοιο.Δεν του βάζω το τέλειο γιατί θα ήθελα χαμηλότερες τιμές γενικά.

4  Ευχαριστούμε, qstas27
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2018

Ενας χώρος διπλα στο μετρο του Αγιου Δημητρίου,που μπορεις να συνδυασεις τα ψωνια σου ,αρκετα καταστηματα ενδυσης και υπόδησης,κοσμήματα ,αξεσουαρ,και στον επανω οροφο και στο υπόγειο υπεροχοι χωροι να πιεις καφε η ενα ποτό το βραδυ.

Ευχαριστούμε, IoannaV40
Η κριτική έγινε: 12 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το metro mall εχει τα village cinemas στον 3ο οροφο στον 4ο αρκετα εστιατορια για ολα τα γουστα και για καφε με μια απιστευτη θεα!! Στο υπολοιπο mall εχει καταστηματα για ψωνια κομμωτηρια αλλα και σουπερ μαρκετ...

Ευχαριστούμε, tias1989
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εύκολη πρόσβαση. Μέναμε στον Άγιο Δημήτριο οπότε δεν χρειαστήκαμε μέσο για να πάμε. Όλα μια χαρά, μόνο που τα σημεία που υπήρχαν για να παίξουν τα παιδιά με τα playmobil ήταν κλειστά όσο είμασταν εκεί

Ευχαριστούμε, fdiker
Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολοκληρωμένη αγορά με παρα πολλές επιλογές σε μόδα , αθλητικά , για το σπίτι διασκέδαση ,καφέ , σινεμά , εστιατόρια και εύκολο πάρκινγκ

Ευχαριστούμε, davidgahan1