“Απλά υπέροχο”
Κριτική για: Louyo

Louyo
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα frozen yogurt που έχουμε δοκιμάσει..ο καφές επίσης πολυ καλός και οι γρανίτες τους....η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε είχε ένα ειλικρινέστατο χαμόγελο… γενικά το λατρέψαμε το μαγαζάκι αυτό..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitra_Chrdl
Ο/η Manos L, Ιδιοκτήτης του Louyo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια.
θα χαρουμε να σας δουμε στο χωρο μας ξανα και να σας εξυπηρετησουμε.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Απιστευτες γευσεις και ποικιλια τοσο σε toppings οσο και σε χειροποιητο frozen yogurt!! Το συστεινω ανεπιφυλακτα!!

Ευχαριστούμε, ElenaSp13
Ο/η emmanouil1982, Ιδιοκτήτης του Louyo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας και χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημενη!!!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Τρομερή ποιότητα γιαουρτιού! Η εξυπηρέτηση ήταν φανταστική. Η Χριστίνα πρόθυμη να μας βοηθήσει σε ότι θέλαμε!

Ευχαριστούμε, Stefania_Dermitzaki

σας ευχαριστούμε πολύ και θα χαρούμε να σας εξυπηρετησουμε ξανά!!

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2019

Πολύ καλό το γιαούρτι...η κασσιανη και η Χριστίνα ήταν πολύ ευγενικες και εξυπηρετικες σίγουρα θα ξανά πάμε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aggelosm254
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2019

Το δοκιμάσαμε τυχαία το πρώτο βράδυ μας στα Φηρά και έγινε η αγαπημένη μας συνήθεια για τρία συνεχόμενα βράδια! Ο ιδιοκτήτης και το προσωπικό πολύ φιλικοί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Elisatha

Louyo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Έξω Γιαλός, Φηρά

Louyo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!