Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com79 $
Travelocity79 $
Tripadvisor79 $
FindHotel
Orbitz.com79 $
CheapTickets79 $
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το σημείο πολύ καλό, κ απέναντι απο supermarket με ευκολο parking. Πεντακάθαρο με ωραία πισίνα και πολυ καλό πρωινο. Ειναι μια value for money επιλογή που θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα!!!το προσωπικό ευγενέστατο κ πρόθυμο να βοηθήσει.μακάρι να το επισκεφτω σύντομα πάλι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 416evageliad
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Απίστευτες διακοπές..Νιώσαμε ασφάλεια καθώς όλο το προσωπικό τηρούσε τα πρωτόκολλα ! ΚΑΘΑΡΟ - ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΡΩΙΝΟ -ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΩΣ Η Κ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΘΥΜΗ ΝΑ ΜΑΣ βοηθησει να πραγματοποιησουμε την καθε επιθυμια μας. Ευχαριστουμε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: ησυχα δωματια
Ευχαριστούμε, valiana-12
Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρετηση στη ρεσεψιον απο την Αμαλια και γενικα απο ολο το προσωπικο ηταν αψογη! Επαγγελματίες! Η καμαριερα μας η Αγγελικη ηταν φοβερη! Καθε μερα μας περιμενε και μια έκπληξη διακοσμησης στο δωματιο!
Το μεγαλο αρνητικο του ξενοδοχειου ηταν οτι αν κ ειχε πισινα ηταν κλειστή και κανεις απο τους υπευθυνους δεν μας εδινε μια ξεκαθαρη απαντηση για αυτο. Επισης αρκετη φασαρια απο τους κινεζους που ειχαν κατακλυσει το ξενοδοχειο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, 231dimitraa
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το Olympic Hotel είναι ένα ξενοδοχειο κοντά στο κέντρο. Οικονομικό και ποιοτικό με ευχαριστους χώρους.
Ήμασταν λίγο φοβισμένοι με το τι θα συναντήσουμε αλλά όταν πήγαμε στο ξενοδοχειο μας υποδέχτηκε ο Νίκος, όπου και ήταν ο άνθρωπος που μιλήσαμε για την κράτηση,ήταν όλα όπως μας τα είχε πει.
Το ξενοδοχειο έχει κάποιες ελλείψεις για μας όχι σημαντικές γιατί οι άνθρωποι που εργάζονται Γι αυτό το ξενοδοχειο είναι αξιόλογοι,ευγενική και φιλικοί που μείναμε σ αυτό και όχι στς έλλειψης!
Όσο για το πρωινό ήταν ικανοποιητικό και νομίζω κάθε μερα λίγο διαφορετικό.
Σας ευχαριστούμε παρά πολύ για το υπέροχο κλίμα και την υπέροχη φιλοξενία σας.
Θα σας ξαναέρθουμε!
Φιλία πολλά στην κυρία Καίτη τν Στρατό και σε σένα φίλε μας Νίκο(είστε η ψυχή του ξενοδοχείου-μπράβο σας)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, mpampis-nantia
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2017

Αν ψάχνετε για ένα οικονομικό,ήσηχο, καθαρό και φιλόξενο ξενοδοχείο στην Σαντορίνη, τότε σίγουρα το Hotel Olympic πρέπει να είναι μια από τις επιλογές σας. Βρίσκεται στο κέντρο του νησιού και αποτελεί καλή αφετηριά για κάθε εκδρομή στο νησί. Μεγάλα και καθαρά δωμάτια, φροντισμένη πισίνα και εξωτερικοί χώροι. Το πρωινό είναι ποιοτικό και αρκετό. Βασικό χαρακτηριστικό όμως του ξενοδοχείου είναι το πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, που πραγματικά κλέβει τις εντυπώσεις. Μια πραγματικά value for money πρόταση, σ' ένα νησί όπου η διαμονή είναι αρκετά
ακριβή.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε δωμάτιο με θέα στην πισίνα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
6  Ευχαριστούμε, tonytsap