Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο κατάλυμα με δωμάτια πολύ υψηλής αισθητικής και έμφαση στη λεπτομέρεια! Σε walking distance από όλα τα κοντινά αξιοθέατα αλλά και τα μέρη για φαγητό ποτό και καφέ. Υπάρχει επίσης ένα πολύ μεγάλο δημοτικό πάρκινγκ σε ένα λεπτό με τα πόδια.Το δωμάτιο με το Jacuzzi στο μπαλκόνι εξωπραγματικό ενώ και η πισίνα του πάρα πολύ ωραία. Ο ιδιοκτήτης φοβερός σε υποδέχεται με το χαμόγελο και είναι πρόθυμος να σου παρέχει ότι πληροφορία χρειαστείς. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκανε η υπερβολική προσήλωση στο σχολαστικό καθαρισμό των δωματίων αλλά και όλων των χώρων γενικότερα (ιδίως αυτή τη περίοδο με τον covid-19) . Η επιλογή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου ήταν από τις καλύτερες κινήσεις που θα μπορούσαμε να κάνουμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, voutsos
Ο/η LEFTERIS ANAPLIOTIS, Ιδιοκτήτης του Loizos Stylish Residences, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ μου , σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε εδώ την όμορφη εντύπωση σας. Το σχόλιο σας μας δίνει περισσότερη ώθηση να συνεχίζουμε με αγάπη, επιμονή και επιμελή εργασία προς τον στόχο μας: να ευχαριστιούνται καθ' όλα την διαμονή τους όλοι οι επισκέπτες μας, και να φεύγουν γεμάτοι με ωραίες αναμνήσεις τόσο από το κατάλυμα που διάλεξαν όσο και από όλο το νησί! Να είστε πάντα καλά και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2019

Πραγματικά υπέροχο. Μείναμε σε μια σουίτα και ήταν όλα άψογα!! Πεντακάθαρο και πολύ καλόγουστο. Η εξυπηρέτηση άψογη!! Το μόνο αρνητικό ότι η πισίνα είναι πολύ μικρή και δεν προσφέρεται για μπάνιο αλλά μόνο για χαλάρωση και ηλιοθεραπεία.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, E_Pap88
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε για δυο βραδια στο ξενοδοχείο αυτο και μας αρεσε..!!!Το δωματιο που μας έδωσαν ηταν πολυ καθαρο και μεγαλο και με πολυ ωραια διακόσμηση!!
Το πρωινο ηταν πολυ ωραιο και πλούσιο ,ειχε ποσότητες αρκετές για ολους.Το μονο που δεν μας αρεσε στο πρωινο ηταν ο χωρος ο ποιος σερβίρετε οπου ειναι ενας εσωτερικος χωρος εκτέθημενος στον ηλιο και χωρις καλο κλιματισμό και ζεστενομασταν.
Το ξενοδοχείο διαθέτει πισινα η ποια βρισκετε στη πλαϊνή πλευρά του ξενοδοχείο πραγμα που σημαινει οτι καποιες ωρες της μερας εχει ηλιο η πισινα και απο καποια ωρα το απογευμα και μετα υπαρχει μεγαλη σκιά και μονο. Πηγαμε στη πισινα μια φορα δεν ηταν πολυ καθαρή γιατι ειχε μεσα πολλες πευκοβελόνες απο τα δέντρα που εχει απο πανω της.Θεωρω οτι θα μπορουσε καποια κατα τη διαρκεια της μερας να την καθαρίζει καποιος απο αυτα τα ενοχλητικά κομματια απο τα δέντρα.
Το προσωπικο ευγενικο και η τοποθεσία του ξενοδοχείου πολυ κοντα στη καλντερα ,μολις 5 λεπτα με τα ποδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, AgapiKar
Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο με τον αρραβωνιαστικο μου και απογοητευτηκαμε πλήρως!!
Μόλις φτάσαμε και είδαμε το δωμάτιο το οποίο ήταν ισόγειο (υπόγειο θα έλεγα) ένα μπουντρούμι με ένα μικρό παράθυρο όπου απ έξω ήταν διάδρομος για να πας στη πιςινα και οι φωνές ήταν τοςο έντονες και η αίσθηση της μούχλας και της υγρασίας ήταν αφόρητη!! Καμία σχέση με αυτό που βλέπαμε στις φωτογραφίες!!! Η πισίνα ηταν μια σταλιά!! Ζητήσαμε να αλλάξουμε δωμάτιο αλλά δεν υπήρχε άλλο διαθέσιμο έτσι φύγαμε και ήμασταν επι ώρες στην αναζήτησή της τελευταίας στιγμής και με τις βαλίτσες

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Dlamprou
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2015

Το δωμάτιο μας ήταν από αυτά μπροστά στην πισίνα, την οποία λόγω της εποχής δυστυχώς δεν αξιοποιήσαμε αλλά παρατηρήσαμε ότι διατηρούνταν καθαρή. Κανένα παράπονο από το δωμάτιο, ενώ εντυπωσιαστήκαμε από το πρωινό και γενικά την προθυμία και φιλοξενία του προσωπικού.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους