vicky a

Το απέραντο γαλαζιο!!!

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 13 Σεπ 2022μέσω κινητής συσκευής
Aγαπημένη του ξενοδοχείου
Τι να ζητήσει κανείς παραπάνω ;;
Το δωμάτιο θεϊκό και η θέα απλά απίστευτη !! Το απέραντο γαλαζιο μπροστά σου απλόχερα 🌟🌟
Η εξυπηρέτηση ήταν εκπληκτική και το σέρβις ασυναγώνιστο !! Το πρωινό , απλά μαγικό !!
Νομίζω πως είναι το πιο όμορφο σημείο των Φηρων και όλης της Σαντορίνης !!
Μετά από πολλές φορές στο νησί , αυτή ήταν η πιο παραμυθένια !!
Όταν επιστρέψω , σίγουρα εκεί θα ξανά μείνω ✨✨✨
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
344 €
    187 €
    259 €
2.5 χλμ. από Διαμερίσματα και Σουίτες Αίνιγμα
Δωρεάν πάρκινγκ
Two hot tubs in the upper deck. One belongs to senior and the other to the superior suite
382 €
Φηρά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.268
1.268
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2021

Μαζί με τον άνδρα μου το επιλέξαμε και περάσαμε ένα τριήμερο. Δωμάτιο με μπαλκόνι και θέα το ηφαίστιο της Σαντορίνης. Πεντακάθαρο, ευρύχωρο, άνετο. Το ξενοδοχείο είναι στο πιο κεντρικό σημείο των Φηρών. Ευχαριστούμε όλο το team για την υπέροχη διαμονή μας.

1  Ευχαριστούμε, 483efim
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2021

Μας το προτείνανε συνάδερφοι και έτσι αποφασίσαμε να περάσουμε ένα τριήμερο στην Σαντορίνη. Η επικοινωνία με την Χρύσα για την κράτηση και όλα ήταν τέλεια. Το δωμάτιο, ευρύχωρο, καθαρό και με θέα την Καλντέρα.

1  Ευχαριστούμε, 896giannism
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Απίστευτη θέα, φοβερή φιλοξενία. Μια διαμονή που σου μένει πραγματικά αξέχαστη! Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό! Το πρωινό τα σπάει :) Τα περάσαμε υπέροχα, σύντομα θα σας ξανάρθουμε! Ευχαριστούμε πολυ για το υπέροχο τριήμερο!

4  Ευχαριστούμε, Katerina F
Ο/η Chrisa Gortzi, General Manager του Διαμερίσματα και Σουίτες Αίνιγμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2021

Γεια σου Κατερίνα!!! Σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια! Σας περιμένουμε και πάλι κοντά μας σύντομα :)

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2021

Καταπληκτικές σουίτες με μαγευτική θέα στο ηφαίστειο και το ηλιοβασίλεμα! Πεντακάθαροι, άνετοι και μοντέρνοι χώροι. Η μικρή ξετρελάθηκε με το jacuzzi. Άψογη εξυπηρέτηση από το φιλικό προσωπικό, πραγματικοί επαγγελματίες. Είχαμε μείνει και πριν 5 χρόνια και όσο περνάει ο καιρός απλά βελτιώνεται στα σημεία και γίνεται καλύτερο. Must για διαμονή στα Φηρά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
    • Ποιότητα
3  Ευχαριστούμε, Giatros76
Ο/η Chrisa Gortzi, General Manager του Διαμερίσματα και Σουίτες Αίνιγμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και που επιλέξατε και πάλι να μείνετε μαζί μας!! Είναι τιμή μας να φιλοξενούμε υπέροχους ανθρώπους σαν εσάς! Θα περιμένουμε με χαρά την επόμενη επίσκεψη σας :)

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2021

Η διαμονή μας στο Enigma αυτή τη στιγμή είναι φανταστική! Η σουίτα μας είναι πεντακάθαρη, έχει πριβέ βεράντα με τζακούζι και θέα το μαγευτικό ηλιοβασίλεμα της Σαντορίνη! Η Χρύσα και η ομάδα της μας κάνει να νιώθουμε σαν να μένουμε με φίλους! Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
5  Ευχαριστούμε, Μαρία Κ
Ο/η Chrisa Gortzi, General Manager του Διαμερίσματα και Σουίτες Αίνιγμα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2021

Μαρία ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια! Η κάθε μέρα μαζί σας είναι υπέροχη και χαιρόμαστε πολύ που μπορύμε να σας αποκαλούμε πλέον φίλους!