Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021

Μετά από μια ακόμη δύσκολη χρονιά λόγω covid ,η διαμονή μας στο Nefeles Luxury Suites ήρθε να μας αποζημιώσει. Υπέροχο μέρος , εξαιρετικό προσωπικό, απίστευτες ανέσεις , θεσπέσια θέα, μας έβγαλαν αυτές τις πέντε ημερες της διαμονής μας από την περιεργη , δυσάρεστη κάποιες φορες καθημερινότητα. Η Μαρία στη ρεσεψιόν με το χαμόγελο , την καλή της διάθεση και το χιούμορ της πάντα εξυπηρετική μας έκανε να νιώσουμε σαν να είμαστε σε φιλικό σπιτι .Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα.Θα θελαμε να σας ξαναδούμε , όσο πιο σύντομα γίνεται !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 626dimitrae
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020

Ενα απ τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο ξενοδοχειο που εχουμε μεινει.
Καταπληκτικη θεα που σου κοβει την ανασα.
Φοβερα δωματια.
Καθαρα και ευρυχωρα.
Σερβις αψογο απ την ρεσεψιον μεχρι τις καθαριστριες.
Η Μαρια στη ρεσεψιον δε ισως απ τις καλυτερες και πιο εξυπηρητικες ρεσεψιονιστ που εχουμε συναντησει.
Ανυπομονουμε για την επόμενη φορα.
Δημητρης /Κατερινα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, R937INdimitrism
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο!!υπέροχο μπαλκόνι με θέα το ηφαίστειο κι το ηλιοβασίλεμα..η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετικη!!
Το προσωπικό ευγενικο και φιλόξενο !!
Ειδικά η Μαρία..όπου ήταν διαθέσιμη όλες τις ώρες να μας εξυπηρετήσει και είχαμε άμεση επαφή μαζί της για οτιδήποτε!!

Ευχαριστούμε, U4304LJjohnb
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσια στα Φηρά,πλούσιες παροχές ξενοδοχείου, πολυτελέστατες εγκαταστάσεις.
Αρκετά καθαρό,πλούσιο πρωινό προσαρμοσμένο στα νέα δεδομένα.
Άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού, ειδικα της Μαρίας στην reception, ευγένεια, προθυμοτητα και παροχή οποιαδήποτε πληροφορίας 24 ώρες το 24 ωρο!Πραγματικα δεν έχω λόγια, θα το ξανα επισκεφτώ!!

Ευχαριστούμε, Cruiser725871
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020

Από τις πιο όμορφες διακοπές που έχω κάνει μαζί με το αγόρι μου. Πανέμορφη τοποθεσία του ξενοδοχείου, ωραίο πρωινό, υπέροχη η θέα της καλντέρας αλλά και του ηλιοβασιλέματος, αλλά και υπέροχα δωμάτια με μια πολύ μοντέρνα διακόσμηση. Ευχαριστούμε πολύ το προσωπικό για αυτή την υπέροχη εμπειρία που μας έδωσε αλλά και για την πολύ καλή εξυπηρέτηση που παρέχει στους πελάτες της.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, dimitravasilaki