“Εξαιρετικό μαγαζί!”
Κριτική για: Iriana Cafe lounge bar

Iriana Cafe lounge bar
Καλό για: Ρομαντικό, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις

Εξαιρετικό μαγαζί , απίστευτη θέα μα πάνω από όλα απίστευτη εξυπηρέτηση και εκπληκτικό προσωπικό!!!!Η Άννα μας έκανε να αισθανθούμε ότι ημασταν στο μπαλκόνι του σπιτιού μας!Το πρωινό τους πεντανόστιμο σας το προτείνω !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 921liam

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020

Μπαλκόνι με Υπέροχη Θέα! Φάγαμε νοστιμότατο πρωινό που είχε όλα τα καλά ! Οι κοπέλες του service φρόντιζαν και δεν μας έλειψε τίποτα, πριν καν το ζητήσουμε Αισθάνεσαι πραγματικά καλοδεχούμενος! Σας ευχαριστούμε!!! θα ξανάρθουμε σίγουρα

1  Ευχαριστούμε, OLGAStf
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Με διαφορά το καλύτερο μαγαζί για να δεις το ηλιοβασίλεμα στην Σαντορίνη! Το επισκέφθηκαμε τρεις φορές. Η θέα της καλντέρας σου κόβει την ανάσα, το σουφλέ σοκολάτας με παγωτό κρέμα πεντανόστιμο. Η Ελένη στο σερβις εξυπηρετικότατη και πάντα ευγενική. Τιμές σχετικά προσιτές για Σαντορίνη. Οι τουαλέτες πεντακάθαρες.

1  Ευχαριστούμε, Y1227QKninak
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020

Στο καφέ αυτό είχα την πρώτη μου επαφή με την Καλντερα και την υπέροχη θέα του νησιού!Το σέρβις ήταν άψογο και το μαγαζί πεντακαθαρο! Η ζέστη εξυπηρέτηση της Άννας σε συνδυασμό με την υπέροχη σοκολάτα που παρήγγειλα, με έκαναν να το απολαύσω απόλυτα!

Ευχαριστούμε, AnastasiaM1912
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν έχω λόγια, το βρήκαμε τυχαία και η τύχη ήταν μαζί μας.Υπέροχο, με θέα που σου κόβει την ανάσα, το πρωινό τέλειο, ο καφές όπως τον πίνω.Η Άννα που μας εξυπηρέτησε ήταν πρόσχαρη και πολύ ευγενική.Μας έκανε να νιώσουμε ότι τρώμε πρωινό στο σπίτι μας.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, mariamX9193HG

Iriana Cafe lounge bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φηρά, Σαντορίνη
Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Iriana Cafe lounge bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!