“Εξαιρετικό.”

Iriana Cafe lounge bar
Καλό για: Γραφική θέα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020

Με διαφορά το καλύτερο μαγαζί για να δεις το ηλιοβασίλεμα στην Σαντορίνη! Το επισκέφθηκαμε τρεις φορές. Η θέα της καλντέρας σου κόβει την ανάσα, το σουφλέ σοκολάτας με παγωτό κρέμα πεντανόστιμο. Η Ελένη στο σερβις εξυπηρετικότατη και πάντα ευγενική. Τιμές σχετικά προσιτές για Σαντορίνη. Οι τουαλέτες πεντακάθαρες.

1  Ευχαριστούμε, Y1227QKninak

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020

Στο καφέ αυτό είχα την πρώτη μου επαφή με την Καλντερα και την υπέροχη θέα του νησιού!Το σέρβις ήταν άψογο και το μαγαζί πεντακαθαρο! Η ζέστη εξυπηρέτηση της Άννας σε συνδυασμό με την υπέροχη σοκολάτα που παρήγγειλα, με έκαναν να το απολαύσω απόλυτα!

Ευχαριστούμε, AnastasiaM1912
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν έχω λόγια, το βρήκαμε τυχαία και η τύχη ήταν μαζί μας.Υπέροχο, με θέα που σου κόβει την ανάσα, το πρωινό τέλειο, ο καφές όπως τον πίνω.Η Άννα που μας εξυπηρέτησε ήταν πρόσχαρη και πολύ ευγενική.Μας έκανε να νιώσουμε ότι τρώμε πρωινό στο σπίτι μας.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, mariamX9193HG
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Από τα καλύτερα μαγαζιά του νησιού! Υπέροχη θέα, όμορφος χώρος! Άψογο service με πολλή θετική ενέργεια+ευγένεια. Ό,τι δοκιμάσαμε ήταν νοστιμότατο αλλά και ποιοτικό!

Ευχαριστούμε, 697iras
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το καφέ σήμερα το πρωί και έχω μείνει άφωνη. Βρισκόμαστε πρώτη φορά στη Σαντορίνη και επισκεφτήκαμε το καφέ για πρωινό αφού για καλή μας τύχη ήταν το μόνο ανοιχτό τόσο πρωί ...εκεί βρήκαμε ένα τόσο ζεστό και φιλόξενο σερβις που μας έβαλε να κάτσουμε σε ένα τραπέζι με θεα που σου κόβει την ανάσα και μας πρότεινε το γιαούρτι με φρούτα που ήταν απίθανο!!! . Η θεα φανταστική και οι γεύσεις ακόμα πιο ωραίες!! Ειδικά ο καφές απίστευτος!! Σε ευχαριστούμε πολύ Γεωργία εννοείται πως θα ξανά έρθουμε!!

Ευχαριστούμε, Despoina_papanikola

Iriana Cafe lounge bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φηρά, Σαντορίνη
Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Φηροστεφάνι, Σαντορίνη

Iriana Cafe lounge bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!