6 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
ZenHotels.com709 $
1.003
1.003
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020

Ολα τέλεια...μόνο μια ανακαίνιση σε κάποια παλιά έπιπλα...υπέροχη θεα, εξαιρετικό προσωπικό, μεγάλο κ βολικό μπανιο με ολα τα απαραίτητα και καταπληκτικό στρώμα...καλό πρωινό και ωραια πισίνα...βέβαια το κορυφαίο η θεα.....η καλύτερη του νησιού..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _V7092PR
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μας ήταν φανταστική.Η ηρεμια κ η χαλάρωση που σου προσφέρει το ηλιοβασίλεμα από το ξενοδοχείο είναι μοναδική. Το δωμάτιο καθαρό και μεγάλο. Η θέα από το δωμάτιο απλά φανταστική. Οι υπηρεσίες παρά την κατάσταση ήταν μοναδικές.(Από το πρωινό μέχρι τα είδη μπάνιου και τις πετσέτες στην πισίνα)

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, LafatzisK
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μία καταπληκτική τοποθεσία. Έχει πολύ καλή θέα στην καλντέρα και στο ηλιοβασίλεμα όχι μόνο από την πισίνα, αλλά και από τις βεράντες των δωματίων. Είναι και κοντά στο αεροδρόμιο και επίσης έχει πρόσβαση με αυτοκίνητο. Το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και φιλόξενο. Επίσης έχει πολύ ησυχία. Θα ήθελα να έχει διακόπτες για το φως δίπλα στο κρεβάτι χωρίς να χρειάζεται να σηκωθεί κανείς. Νομίζω ότι του λείπει και κάτι για να απλώνει και να στεγνώνει κανείς τα μαγιό και τις πετσέτες.

Ευχαριστούμε, Αντιγόνη Μ
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο ήταν σε όλα καταπληκτικό.Το δωμάτιο πεντακάθαρο,η πισίνα στο μπαλκόνι μας ,το μπάνιο και το κρεβάτι όλα πολύ όμορφα.Η θέα υπέροχη.Το πρωινό τέλειο.Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.Θα ήθελα να έχω την δυνατότητα να μείνουμε επιπλέον μέρες.

Ευχαριστούμε, spyross37
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Απλά εξαιρετικό! Το προσωπικό ευγενεστατο πάντα διαθέσιμο για ότι χρειαστούμε, μας οργάνωσαν και βόλτα με καταμαράν το οποίο ήταν τέλειο! Η θεά τέλεια και το φαγητό ,επίσης πανέμορφη πισίνα, θα το ξαναεπισκεφθω σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Frank_bakatsias